Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
10/06/2024 - 18:55

Czternastego czerwca Wielki Finał AUTOLOKATY! Do kogo trafi 100 tysięcy złotych?

W najbliższy piątek (14 czerwca) Bank Spółdzielczy w Limanowej rozlosuje nagrody w loterii promocyjnej AUTOLOKATA. W tym dniu dowiemy się do kogo trafi nagroda główna w wysokości 100 000 zł oraz pozostałe nagrody pieniężne i rzeczowe.

- Z wielką radością pragniemy ogłosić finał loterii promocyjnej organizowanej przez nasz bank, pod nazwą Autolokata. To wyjątkowe wydarzenie stanowi doskonałą okazję, aby wyrazić naszą wdzięczność za długotrwałą i owocną współpracę oraz za zaufanie, jakim obdarzacie nasz bank, korzystając z usług i produktów finansowych. Autolokata to tylko jedna z wielu ofert, które stworzyliśmy, aby pomóc Państwu efektywnie zarządzać swoimi oszczędnościami.

Podczas finału loterii będziemy mieli przyjemność wręczyć Państwu wiele atrakcyjnych nagród, w tym nagrodę główną w wysokości 100 000 zł. Już 14 czerwca br. czekają nas wielkie emocje! Serdecznie zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia - mówi Marcin Kozdroń, prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Limanowej

Finał XXI edycji loterii promocyjnej AUTOLOKATA, odbędzie się w piątek o godz. 16:00 w Limanowskim Domu Kultury. Oprócz pełnego emocji losowania nagród, na uczestników finału czeka wiele niespodzianek:

  • Fotobudka – uchwyć niezapomniane chwile z przyjaciółmi i rodziną, robiąc pamiątkowe zdjęcia w fotobudce. Różnorodne akcesoria i tła sprawią, że każda fotografia będzie unikalna i pełna radości.
  • Koło Fortuny – spróbuj swojego szczęścia kręcąc kołem fortuny. Każdy obrót to szansa na wygranie atrakcyjnych upominków.
  • Animacje dla najmłodszych – animatorzy zapewnią mnóstwo radości i kreatywnej rozrywki, od malowania twarzy, tatuaże brokatowe po interaktywne gry i zabawy.
  • Konkursy z nagrodami – weź udział w quizie i wygraj gadżety bankowe.

Dla osób, które nie mogą osobiście uczestniczyć w finale loterii, dostępna będzie transmisja losowania online. Można ją będzie śledzić na stronie internetowej banku pod adresem www.bs.limanowa.pl

W losowaniu biorą udział lokaty założone w terminie od 10.04.2023 r. do 31.07.2023 r. i utrzymane do 31.05.2024 r. Wśród Klientów banku, oprócz nagród pieniężnych
w wysokości 100 000 zł, 30 000 zł oraz 10 000 zł, rozlosowanych zostanie wiele atrakcyjnych nagród rzeczowych takich jak: suszarka do prania, ekspres do kawy, hulajnoga elektryczna, myjki ciśnieniowe, odkurzacze i wiele innych.

Sprawdź szczegóły AUTOLOKATA XXI EDYCJA
www.bs.limanowa.pl/autolokata-xxi-edycja-2

Weź udział w kolejnej edycji loterii

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji loterii promocyjnej Autolokata. Warunkiem uczestnictwa jest założenie w okresie promocyjnym, tj. 15.04.2024 r. do 31.07.2024 r. lokaty o nazwie AUTOLOKATA i utrzymanie jej do 31.05.2025 r. Losowanie nagród, w tym nagrody pieniężnej w wysokości 100 000 zł, zaplanowano na 13 czerwca 2025 r.

Sprawdź szczegóły AUTOLOKATA XXII EDYCJA
www.bs.limanowa.pl/autolokata-xxii-edycja

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu