Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
20/08/2020 - 12:35

Co się dzieje?! Powiat sprzedaje atrakcyjne działki

Powiat Nowosądecki sprzedaje siedem działek budowlanych w Marcinkowicach i pięć działek niemal w centrum Krynicy-Zdroju. Inwestorzy mogą składać oferty do 31 sierpnia 2020 r. Lokalizacja tych budowlanych nieruchomości jest bardzo atrakcyjna.
Działka do sprzedania w Marcinkowicach

Marcinkowice: działki budowlane z piękną widokową lokalizacją, położone w Kotlinie Sądeckiej, w Beskidzie Wyspowym, w odległości ok. 8 km do Nowego Sącza i ok. 20 km do Limanowej. Znajdują się niedaleko centrum Marcinkowic, gdzie zlokalizowane są szkoły podstawowa i średnia, klub sportowy, handel i usługi.

Działki znajdują się przy drodze gminnej, są niezabudowane, a ich bezpośrednie sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, zagrodowa, tereny zielone i leśne. Każda z działek ma kształt regularny, prostokątny oraz zapewniony dostęp do urządzeń infrastruktury technicznej takich jak: wodociąg, energia elektryczna, kanalizacja w odległości ok. 500 m (brak sieci gazowej).

Działka do sprzedania w Marcinkowicach

Dostępność komunikacyjna: ok. 0,9 km od drogi powiatowej relacji Chełmiec – Limanowa i linii kolejowej Nowy – Sącz – Chabówka, ok. 5 km od drogi krajowej, ok. 7 km od drogi wojewódzkiej.
Zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Chełmiec, działki leżą częściowo w terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, a częściowo w pasie drogi gminnej oznaczonej na planie symbolem D2KD (w liniach rozgraniczających 10 m).

Cena wywoławcza waha się w zależności od wielkości nieruchomości:

  • 62.560 zł brutto (0,10 ha)
  • 73.945 zł brutto (0,11 ha)
  • 80.667 zł brutto (0,12 ha.

Więcej szczegółów o działkach w Marcinkowicach: informacja 1 i informacja 2

Działka do kupienia w Krynicy

Krynica-Zdrój: działki zlokalizowane są niedaleko zbiegu ulic Czarny Potok i Kraszewskiego, na stoku o wystawie wschodniej, w odległości ok. 2 km od Deptaku w Krynicy-Zdroju i ok 2,5 km od Kolei Gondolowej Jaworzyny Krynickiej z terenami rekreacyjnymi.

Dojazd do działek – ulicą Halną od strony ulicy Kraszewskiego. Działki są niezabudowane, znajdują się na pięknym, bardzo widokowym wzniesieniu. Sąsiedztwo to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i pensjonatowa oraz tereny zielone. W dalszej odległości , przy ulicach Kraszewskiego i Czarny Potok znajduje się osiedle mieszkaniowe, liczne sklepy, usługi i obiekty służby zdrowia.

Działka do kupienia w Krynicy

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Krynica-Zdrój Uzdrowisko Krynica – Zdrój, działki znajdują się w terenie przeznaczonym do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług komercyjnych realizowanych jako wolnostojące lub wbudowane w budynku mieszkalnym jednorodzinnym usługi komercyjne, realizowane jako wynajem pokoi dla turystów w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych, usługi hotelarskie realizowane jako pensjonaty.

Cena wywoławcza nieruchomości waha się z zależności od wielkości działek:

  • 171.585 zł brutto (0,0821 ha z udziałem w drodze)
  •  178.780 zł brutto (0,0962 ha z udziałem w drodze)
  •  181.548 zł brutto (0,0850 ha z udziałem w drodze)
  •  190.404 zł brutto (0,0898 ha z udziałem w drodze)
  •  191.511 zł brutto (0,0902 ha z udziałem w drodze)

Sprawdź szczegółowe informacje o działkach w Krynicy-Zdroju: informacja 1, informacja 2, informacja 3

Szczegółowych informacji o warunkach przetargu i o nieruchomościach udzielają pracownicy Zespołu ds. Gospodarki Nieruchomościami (Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, ul. Kościuszki 3), tel. 18 41 41 856 lub 18 41 41 857 w godz. 8 - 15.

Ale wiadomość! Powiat sprzedaje atrakcyjne działki w Marcinkowicach i Krynicy!
Atrakcyjne działki budowlane w Marcinkowicach i Krynicy-Zdroju sprzedaje powiat nowosądecki.

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)