Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
12/08/2016 - 19:50

AGROPROMOCJA 2016 - nabór wystawców do 19 sierpnia

Do piątku 19 sierpnia mogą się jeszcze zgłaszać wystawcy chętni do udziału w AGROPROMOCJI 2016 - największej wystawie rolniczej w województwie małopolskim.

AgropromocjaWystawa odbędzie się tradycyjnie w pierwszy weekend września w Nawojowej koło Nowego Sącza, na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego. Organizator, Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego - Terenowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Nowym Sączu, do udziału w wystawie zaprasza firmy działające w obszarze rolnictwa i agrobiznesu.

Dla firm uczestniczących w wystawie, Agroporomocja to niecodzienna okazja do zaprezentowania swoich produktów i oferty handlowej masowej publiczności oraz nawiązania szerokich kontaktów handlowe. Wystawcy mogą też prowadzić sprzedaż detaliczną.

Agropromocja 2016

Corocznie Agropromocję podczas dwóch dni trwania wystawy odwiedza blisko 50 tyś. zwiedzających, którzy stanowią ogromną liczbę potencjalnych klientów. Wstęp na wystawę jest bezpłatny, a dodatkową atrakcją są wystawy zwierząt, występy zespołów folklorystycznych, konkursy, pokazy, degustacje itp.

Materiały informacyjne oraz formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony internetowej www.modr.pl/agropromocja

Agropromocja - wystawcy

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu