Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 1 grudnia. Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
04/10/2022 - 15:45

Przełomowe wydarzenie dla przedsiębiorców. Konferencja Visegrad 4 Business w Bratysławie

Wielkimi krokami zbliża się konferencja Visegrad 4 Business, podczas której nie może zabraknąć sądeckich przedsiębiorców. Będzie to niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń i dyskusji o najistotniejszych aktualnie problemach w kręgu przedsiębiorców z Polski, Słowacji, Czech i Węgier.

Konferencja Visegrad 4 Business odbędzie się 13 października 2022 roku w Hotelu Carlton w Bratysławie na Słowacji. To pierwsze i wyjątkowe wydarzenie przygotowane z myślą o krajach Grupy Wyszehradzkiej.

- Po wielu miesiącach przygotowań jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować pierwszą edycję Konferencji Visegrad 4 Business. To przełomowe wydarzenie będzie doskonałą okazją dla przedsiębiorców i przedstawicieli sektora prywatnego z krajów Grupy Wyszehradzkiej do przedyskutowania najbardziej istotnych kwestii i przedstawienia rozwiązań decydentom – przedstawiciele Instytutu Studiów Wschodnich zachęcają do udziału.

Tematy, które będą omawiane podczas Konferencji Visegrad 4 Business, to między innymi;

  • Odbudowa po pandemii i zmiany w gospodarce światowej
  • Kryzys bezpieczeństwa w Europie Wschodniej: Implikacje dla gospodarek krajów Grupy Wyszehradzkiej
  • Łagodzenie kryzysu energetycznego w krajach Grupy Wyszehradzkiej
  • Internacjonalizacja Grupy Wyszehradzkiej

Konferencja ma na celu zapewnienie możliwości ponownego zjednoczenia Grupy Wyszehradzkiej poprzez biznes, oferując delegatom możliwość debaty nad najbardziej istotnymi tematami, stawiając przed politykami wyzwanie przyjęcia nowych perspektyw i budowania nowych partnerstw.

Wydarzenie to będzie nie tylko okazją do dyskusji, ale także do dodatkowych sesji roboczych i networkingowych, a jego zakończeniem będzie wieczorne przyjęcie. Pomoże to uczestnikom, partnerom i panelistom stworzyć silniejszą sieć kontaktów i przełożyć ich pomysły na konkretne rezultaty.

Rejestracja oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://www.visegrad4business.eu/Dziękujemy za przesłanie błędu