Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 7 sierpnia. Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana
15/07/2019 - 08:55

Festiwal Biegów to nie tylko biegi w Krynicy. Pamiątkowa koszulka [ZAPISY]

To już dekada biegów w Krynicy-Zdroju… ale nie tylko! Bo „Festiwal Biegów” projekt wielowątkowy, całoroczny, od zawsze osadzony w Sądecczyźnie i Małopolsce. Znajdzie to odzwierciedlenie w pamiątkowej koszulce Festiwalu Biegów, którą przygotowujemy na 10. TAURON Festiwal Biegowy.

Koszulkę przygotowała firma Power Canvas. Powstała ona z lekkiego i oddychającego materiał CONTROL DRY o gramaturze 135 g/m2. Posiada okrągły dekolt wykończony krytymi szwami, raglanowy rękaw i specjalne panele pod pachami zapobiegające otarciom, przez co świetnie nadaje się do biegowej aktywności.

Koszulkę zdobi jubileuszowa grafika odwołująca się do kultury Lachów Sądeckich, z której wywodzą się twórcy imprezy, z Zygmuntem Berdychowskim – Przewodniczącym Rady Programowej Forum Ekonomicznego i pomysłodawcą Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju na czele.

Jubileuszowa koszulka stanowi część pakietu startowego premium i trafi do tych uczestników, którzy zamówili ją przy rejestracji (koszt 30 zł). A ponieważ zapisy do imprezy trwają – już blisko 8 tys. zgłoszeń – wciąż można ją zamawiać. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z działem rejestracji: [email protected] W tytule maila prosimy wpisać: koszulka pakiet premium.

Koszulka - w ograniczonym nakładzie ilościowym i rozmiarówce - będzie dostępna także w sklepiku „Festiwalu Biegów” w strefie EXPO 10. TAURON Festiwalu Biegowego.

Rozmiarówka: 

Nie tylko biegi w Krynicy!

TAURON Festiwal Biegowy to największy z naszych projektów. Rokrocznie spotykamy się w Krynicy-Zdroju by ścigać się i bawić na blisko 30 trasach górskich i ulicznych. Sercem imprezy od początku jest krynicki deptak, najważniejszą jej częścią – tysiące uczestników. Rekord frekwencji imprezy padł w ubiegłym roku, gdy bawiło się z nami 8,6 tys. osób. Dynamika zapisów na tegoroczną imprezę każe się spodziewać ponad 10 tys. uczestników! Zapisy trwają - TUTAJ.

www.FestiwalBiegow.pl to internetowa emanacja Festiwalu Biegów, funkcjonująca w obecnym kształcie od 2014 r. To tu piszemy o zmaganiach w Krynicy ale i o biegach w całej Polsce i za granicą, ujętych w obszernym kalendarium wydarzeń, o bohaterach biegowych tras, wszelakich biegowych projektach i wyzwaniach, sprzęcie do biegania... Portal odwiedza w ciągu miesiąca od 100 do nawet 200 tys. osób (unikalni użytkownicy), a to poziom najstarszych i najważniejszych mediów biegowych w Polsce!

Festiwal Biegów to także m.in.:

  • EXPO w Krynicy-Zdroju – impreza towarzysząca biegowej rywalizacji i rekreacji w uzdrowisku, gromadząca rokrocznie ok. 150 firm i ok. 20 tys. odwiedzających
  • program ambasadorski – blisko 200 osób w całej Polsce, a także na Słowacji, w Czechach i Serbii
  • program rabatowy Karta Biegacza – blisko 500 partnerów w całej Polsce i ponad 11 tys. wydanych kart
  • trasy festiwalowe, funkcjonujące na Sądecczyźnie – m.in. w Krynicy, Wysowej, Piwnicznej, Grybowie…
  • Klaster Aktywnej Turystyki – porozumienie przedsiębiorstw, jednostek naukowych, Instytucji Otoczenia Biznesu, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych na rzecz wspierania turystyki w Małopolsce
  • pomiar czasu – współpracujemy z kilkudziesięcioma organizatorami imprez w całej Polsce
  • cykle biegowe Liga Festiwalu Biegów i Grand Prix Małopolski, obejmujące odpowiednio ponad 50 imprez w całej Polsce i 11 imprez w Małopolsce.

Dziękujemy, że jesteście z nami! Zapraszamy do współpracy kolejnych biegaczy, trenerów, organizatorów imprez czy firmy z branży sportowej.

Do zobaczenia we wrześniu w Krynicy-Zdroju!

Fundacja „Festiwal Biegów”Dziękujemy za przesłanie błędu