Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 19 sierpnia. Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji
16/04/2019 - 14:10

Skacz w worku do bala i rzuć kapeluszem. Która gmina stanie na podium?

To będą zmagania! Skoki w worku, rżnięcie ręczną piłą drewnianego bala, czy rzut kapeluszem - to tylko niektóre z dyscyplin konkursu gmin, który czeka nas już 19 maja, podczas Zjazdu Sądeczan!

Turniej gmin to nie tylko zmagania gminnych reprezentacji. Do turnieju zgłosić mogą się również drużyny reprezentujące inne szczeble samorządu - powiaty, miasta, czy wsie. Staną naprzeciw siebie podczas VII Zjazdu Sądeczan, już 19 maja 2019 na starosądeckich, papieskich błoniach. Każda drużyna składa się będzie z pięciu osób.

Zobacz też: wszystko o Zjazdach Sądeczan
 
Jak się zgłosić? Czas najwyższy! Zgłoszenia do udziału w turnieju należy przesłać na formularzu zgłoszeniowym w terminie do 8 maja 2019 r. na adres biura SKT „Sądeczanin” (ul. Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz) bądź mailowo na adres: [email protected] a potem od razu szykować stroje, spraszać wierną publiczność, która będzie gorąco dopingować, a przede wszystkim - trenować! Bo tu nie ma żartów. Na reprezentantów czekają następujące konkurencje:

  • przeciąganie liny,
  • skoki przez linę,
  • wyścigi w workach,
  • rzut kapeluszem prezesa SKT Sądeczanin
  • cięcie piłą drewnianego bala
  • podnoszenie ciężarówO kolejności występów drużyn  w każdej z konkurencji zdecyduje losowanie. Cały turniej wygra ta drużyna, która zdobędzie największą liczbę punktów liczonych jako sumę punktów uzyskanych za każdą konkurencję. W przypadku remisu punktowego bierze się pod uwagę większą liczbę zwycięstw w poszczególnych konkurencjach. Jeżeli to nie przyniesie rozstrzygnięcia to będzie brane pod uwagę większa liczba zdobytych drugich miejsc. O wszystkim szczegółowo mówi regulamin turniej gmin.

([email protected])

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"

Partnerzy