Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 21 stycznia. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
01/04/2019 - 20:00

Plebiscyt SKT "Sądeczanin". Termin przedłużony. Głosowanie rusza dopiero 2 maja!

Ze względu na duże zainteresowanie siódmą edycją plebiscytu "O Nagrodę SKT Sądeczanin" organizatorzy zdecydowali się przedłużyć termin przyjmowania zgłoszeń do nagrody o kilka dni do 2 maja. To wtedy po ocenie Kapituły ruszy głosowanie! Tylko w tej edycji do wygrania jest aż 23 tys. zł, a ogłoszenie wyników nastąpi na tegorocznym Zjeździe Sądeczan w Starym Sączu już 19 maja.

Aż się wierzyć nie chce, że kolejny rok już za nami. Jak to zleciało... No, ale dzięki temu do plebiscytu o Nagrodę Społeczno-Kulturalnego Towarzystwa „Sądeczanin” już możecie zgłosić kolejne osoby i instytucje. Jakie? Te, które - jak mówi regulamin plebiscytu -  które swoim dorobkiem twórczym i talentem artystycznym uczą szacunku do miejsca w którym żyjemy, do tradycji i kultury naszego regionu oraz kultywują historię i tradycję  Naszej Małej Ojczyzny.

Librantowianie
Bardzo trafne określenie. A, pamiętajcie, prosimy, że zgłaszać można osoby i instytucje z terenu powiatu nowosądeckiego, miasta Nowego Sącza, a także pozostałych obszarów historycznie zaliczanych do Sądecczyzny.

Ważna informacja. Organizatorzy zwiększyli pulę nagród. Otóż w tym roku w odróżnieniu od poprzedniego uhonorowane mogą być aż 3 instytucje oraz 1 osoba nagrodami o wysokości odpowiednio: 10 000 zł, 5 000 zł, 3 000 zł oraz 5 000 zł. Łączna pula może więc nawet osiągnąć 23 000 zł ! Szczegóły w regulaminie.

Dodać trzeba, że plebiscyt jest otwarty. Kandydatów do tytułu mogą zgłaszać osoby fizyczne, organizacje społeczne, samorządowe stowarzyszenia regionalne, branżowe i ośrodki administracji terenowej działające na terenie powiatu nowosądeckiego, miasta Nowego Sącza, a także - jak wspomnieliśmy - pozostałych obszarów historycznie zaliczanych do Sądecczyzny. Zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie SKT „Sądeczanin” (ul. Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz) lub drogą elektroniczną na adres: sekretariat@sadeczanin.info


Nominowani do Nagrody SKT Sądeczanin w 2017 roku
W przypadku przesłania zgłoszenia drogą elektroniczną, dokumenty w formie papierowej (wydruk oraz jego wersja elektroniczna w pliku tekstowym), potwierdzone podpisami, należy dostarczyć przed zakończeniem trwania plebiscytu. Zgłoszenie trzeba dostarczyć na załączonym do regulaminu formularzu zgłoszeniowym. Plebiscyt odbywa się  w dwóch kategoriach: „instytucji” (np. zespół regionalny) oraz „osoby fizycznej" (np. twórca ludowy). (redakcja@sadeczanin.info) . Czas na zgłaszanie kandydatur został przedłużony do 2 maja br. Lista nominowanych do Nagrody SKT Sądeczanin zostanie zatem opublikowana na portalu sadeczanin.info dopiero 2 maja i to wtedy o godzinie 21:00 ruszy głosowanie, które potrwa do 17 maja do godziny 9:00.

Fot. TK

Pobierz:

Regulamin VII Plebiscytu "O Nagrodę SKT "Sądeczanin"

Formularz zgłoszeniowy OSOBY FIZYCZNEJ do Nagrody Społeczno-Kulturalnego Towarzystwa "Sądeczanin"

Formularz zgłoszeniowy INSTYTUCJI do Nagrody Społeczno-Kulturalnego Towarzystwa "Sądeczanin"Dziękujemy za przesłanie błędu