Wybory parlamentarne 2023. Zobacz, gdzie będziesz mógł zagłosować w powiecie limanowskim
Dobra
Szkoła Podstawowa im. Leopolda Węgrzynowicza (sala I), Dobra 1, 34-642 Dobra
- Dobra: nr budynków 2 - 3, 5 - 6, 8 - 17, 19, 21, 23, 27, 29, 34, 38 - 39, 44 - 46, 48, 62, 71 - 72, 87, 90, 97 - 99, 101, 104 - 111, 115, 119 - 120, 124 - 126, 128 - 130, 138 - 139, 142, 144 - 145, 149, 153 - 157, 162, 164 - 165, 170, 172, 174, 178 - 179, 181 - 182, 185, 190 - 190B, 192 - 194A, 197, 199 - 202, 204 - 204A, 206 - 209, 211, 213 - 214, 218, 223, 229, 232, 236 - 237, 239 - 240, 242 - 244, 255 - 259, 262, 264 - 268, 270 - 271, 273 - 274, 281 - 283, 285 - 290, 292 - 294, 298 - 300, 302 - 303, 305, 308, 310, 312 - 314, 317, 319 - 320, 322 - 327, 329, 331 - 334, 336 - 336A, 338 - 339, 342, 345, 356 - 357, 360 - 361, 369, 373 - 373A, 375, 377, 379, 381, 383, 390, 392 - 393, 401, 406, 410 - 413, 415 - 417, 419 - 421, 423, 426, 430 - 431, 437, 439, 442 - 443, 447 - 447A, 449, 451 - 454, 457 - 458, 460 - 461, 465 - 468, 471, 477, 480 - 481, 484 - 487, 490, 492 - 493, 498, 504 - 512, 514, 517 - 520, 522 - 534, 536, 538, 544 - 545, 547, 549 - 551, 553 - 554, 557, 559 - 560, 563 - 564, 567, 571 - 572, 575 - 576, 581, 583, 586 - 588, 593, 595 - 596, 598 - 599, 602 - 603, 605 - 609, 614 - 616, 619, 623 - 627, 629 - 633, 636 - 639, 641 - 642, 644 - 645, 647 - 648, 650 - 651, 653 - 655, 657, 665 - 666, 668 - 671, 673, 676 - 680, 686, 689 - 692, 699, 701 - 703, 711, 713 - 714, 719 - 720, 722, 725, 727, 732, 734, 740, 744, 746, 749 - 750, 754, 759, 761 - 762, 766, 769 - 770, 772 - 773, 775 - 776, 779, 781 - 782, 787, 789, 800, 802, 808, 810, 812, 815 - 816, 820, 822 - 824, 828, 831, 835, 842, 844, 846 - 849, 851, 856, 858 - 861, 863, 865 - 866, 869 - 870, 873, 875 - 877, 886, 890, 893 - 896, 898, 900, 902, 906, 909, 912, 925, 928, 931 - 932, 942, 948 - 949, 951 - 952, 955, 959, 961, 975, 996; osiedla Górka Plebańska (Plebańskie), Nad Stolartem, Rynek, Do Palki, Podedwór, Pod Skałą, Do Plenia, Do Plaskonia, Krzaki, Do Drożdża, Do Noworolnika, Na Dziale, Pod Działem, Zadziele (Matacze, Ogryzki, Podlasek, Ranosze, U Polowego, Za Górką, Zagroda, Zalasek, Za Potok), Na Potoku, Łagodówka, Morgi
Szkoła Podstawowa im. Leopolda Węgrzynowicza (sala II), Dobra 1, 34-642 Dobra
- Dobra: nr budynków 4, 7, 18, 20, 22, 24 - 26A, 28, 30 - 33, 35 - 37, 40 - 43, 47, 49 - 52, 54 - 55, 58 - 59, 63 - 67, 69 - 70, 73 - 79, 91 - 95, 100, 102 - 103, 112 - 114, 116, 118, 122, 132 - 132A, 136 - 137, 140, 143, 150 - 152, 158 - 161, 163 - 163A, 166 - 169, 171, 173, 175 - 177, 183 - 184, 191, 195 - 196, 198, 203, 205, 210, 212, 216 - 217, 221, 224 - 225, 227 - 228, 230 - 231, 234 - 235, 245, 247 - 249, 251 - 254, 260 - 261, 269, 272, 275 - 277, 280, 284, 291, 296 - 297, 301, 304, 306 - 307, 309, 311, 315 - 316, 318, 321, 328, 330, 335, 340, 343, 346, 348 - 350, 352, 354 - 355, 358 - 359A, 362, 365, 367 - 368, 370 - 372, 376, 378, 380, 382, 384, 387 - 388, 391, 396, 398 - 399A, 402, 405, 407, 414, 418, 424 - 425, 427, 429, 431A - 436A, 440 - 441, 445 - 446, 450, 455, 459, 462 - 464, 469 - 470, 473 - 476, 478 - 479, 483, 488 - 489, 491, 494, 496 - 497, 499 - 501, 513, 515 - 516, 535, 540 - 542, 546, 548, 552, 556, 558, 561 - 562, 565 - 566, 569 - 570, 573, 577, 579 - 580, 584, 591, 594, 597, 600, 604, 610, 612, 620, 628, 634 - 635, 652, 656, 658 - 664, 667, 674, 681, 683 - 684, 687 - 688, 693 - 695, 698, 700, 704 - 710, 712, 716 - 718, 721, 723 - 724, 726, 728 - 731, 735, 738, 741 - 743, 747 - 748, 751 - 753, 755 - 756, 758, 760, 763 - 765, 767 - 768, 771, 777 - 778, 783 - 786, 791 - 794, 796, 798 - 799, 801, 803 - 807, 809, 811, 814, 817 - 819, 821, 825, 829 - 830, 836 - 837, 839, 843, 852, 857, 864, 867 - 868, 871, 874, 878 - 879, 881 - 883, 887, 899, 901, 903 - 904, 907, 910 - 911, 913 - 914, 919, 921, 929, 939, 943 - 944, 947, 953, 956, 960, 965, 970, 980, 1000; osiedla Do Rybki, Do Chochoła, Do Biernata, Chalcarze, Do Ćwiecia, Do Kutry, Myconie, Do Olejarza, Brzezule, Do Lacha pod Fabryką, Do Lacha pod Kościołem, Do Sendyka, Do Pawlaka, Kowalówka, Do Przybytka, Rola, Pająkówka, Do Kurka, Do Świdra, Klimkówka, Na Wesołą, Do Palacza, Do Judy, Do Kaima, Do Flisara, Do Palkija, Do Wątora, Do Kiwaja, Madziarówka
Szkoła Podstawowa im. Leopolda Węgrzynowicza (sala III), Dobra 1, 34-642 Dobra
- Porąbka, Gruszowiec, Dobra: nr budynków 53, 56 - 57, 60 - 61, 68, 80 - 86, 88 - 89, 96, 117, 121, 123, 127, 133 - 135, 141, 146 - 148, 180, 186 - 189, 215, 219 - 220, 222, 226, 238, 241, 246, 250, 263, 278 - 279A, 295, 337, 341, 344, 347, 351, 353, 363, 366, 374, 385 - 386, 389, 394 - 395, 397 - 397A, 400, 403 - 404, 408 - 409, 422, 428, 438, 444, 448, 456, 472, 482, 495, 502 - 503, 521, 537, 539, 543, 555, 568 - 568A, 574, 578, 582, 585, 589 - 590, 592, 601, 611, 613, 617 - 618, 621 - 622, 640, 643, 646, 649, 672, 675, 682, 685, 696 - 697, 715, 733, 736 - 737, 739, 745, 757, 774, 788, 790, 795, 797, 813, 826 - 827, 832 - 834, 838, 840 - 841, 845, 850, 853 - 854, 862, 880, 889, 891, 922 - 923, 933, 973, 988; osiedla Pod Groń, Mocarze, Kretówki, Brzegi, Do Masłonia, Do Lacha pod Krzyżową, Krzyżowa, Do Gorli, Stysiówka
Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana (sala I), Jurków 115, 34-643 Jurków
- Jurków
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (sala I), Skrzydlna 186, 34-625 Skrzydlna
- Skrzydlna
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego, Stróża 1, 34-625 Stróża
- Stróża
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka, Wilczyce 109, 34-643 Wilczyce
- Wilczyce
Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich, Chyszówki 130, 34-643 Jurków
- Chyszówki
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (sala II), Skrzydlna 186, 34-625 Skrzydlna
- Przenosza, Wola Skrzydlańska
Szkoła Filialna im. Wincentego Pola, Półrzeczki 216, 34-643 Jurków
- Półrzeczki
Kolejna gmina na następnej stronie
Strony
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- następna ›
- ostatnia »