Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 czerwca. Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
22/10/2022 - 12:30

Znamy już datę pogrzebu Joanny Stawiarskiej, radnej i żony wójta Chełmca

Wszystkie uroczystości pogrzebowe radnej powiatowej a prywatnie żony wójta gminy Chełmiec Joanny Stawiarskiej odbędą się już w najbliższy wtorek, 25 października w Trzetrzewinie.

O śmierci Joanny Stawiarskiej informowaliśmy tutaj: Nie żyje radna powiatowa, a prywatnie żona wójta Chełmca

Dla wszystkich mieszkańców gminy Chełmiec śmierć Joanny Stawiarskiej, radnej powiatowej a zarazem prywatnie żony wójta gminy była ogromnym zaskoczeniem. Jeszcze kilka dni temu wraz z małżonkiem Joanna Stawiarska uczestniczyła w kilku uroczystościach związanych z obchodami dnia seniora na terenie samorządu.

Przypomnijmy – Joanna Stawiarska zmarła w nocy z 20 na 21 października. Dziś jest już ustalony termin uroczystości pogrzebowych. Zaczną się one mszą żałobną w kościele parafialnym Pw. Matki Bożej Pocieszenia o godzinie 15 25 października, czyli w najbliższy wtorek. Prochy zmarłej zostaną potem złożone na starym cmentarzu w tej samej miejscowości. Wcześniej, bo o godzinie 14.30 w tym samym kościele odmówiony zostanie w jej intencji różaniec.

Z kolei 22, 23 i 24 października różaniec w intencji zmarłej będzie odmawiany o godzinie 18 w kaplicy cmentarnej w Rdziostowie. ([email protected] Fot.: UG w Chełmcu i archiwum sądeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu