Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
19/01/2021 - 16:55

Wystarczy termin szczepienia i już można rezerwować transport do Brzeznej

Kto zapewni dowóz do punktu szczepień przeciw COVID-19 seniorom i osobom niepełnosprawnym z gminy Podegrodzie? Okazuje się, że gmina ma własny samochód idealny do tego rodzaju transportu.

Wystarczy termin szczepienia i już można rezerwować transport do Brzeznej

- Gmina Podegrodzie ma własny samochód przystosowany do transportu osób niepełnosprawnych i właśnie tym autem będziemy dowozić osoby starsze i schorowane oraz niepełnosprawne do punktu szczepień w naszej gminie – informuje z satysfakcją wójt Stanisław Banach.

Zobacz też: Jeden lekarz przyjmuje ponad stu pacjentów dziennie! A jeszcze są pretensje...

Osobą odpowiedzialną za stronę logistyczną przedsięwzięcia jest Sabina Urbanik, która pod numerem telefonu 537 773 537 dyżuruje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować transport? Jak zapewnia Urbanik. – Wiemy, że osoby powyżej 80 roku życia będą szczepione już od 25 lutego i jesteśmy gotowi w każdej chwili. Wystarczy, że taka osoba się zarejestruje i z informacją o terminie szczepienia może od razu do nas dzwonić.

Przy okazji przypominamy raz jeszcze – w gminie Podegrodzie szczepienia będą prowadzone w Ośrodku Zdrowia w Brzeznej a z darmowego transportu mogą korzystać tylko osoby rzeczywiście nie mające możliwości zapewnienia sobie transportu we własnym zakresie. (e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ilustracyjne archiwum sądeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu