Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lutego. Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
24/11/2023 - 10:10

Wypadek w Nowym Sączu. Samochód potrącił stojącą na chodniku kobietę [ZDJĘCIA]

Na ulicy Grodzkiej w Nowym Sączu dzisiaj rano doszło do wypadku. W pobliżu Domu Handlowego Lach, samochód potrącił kobietę, która stała na chodniku. Na szczęście nic poważnej jej się nie stało.

Około godziny 9.20, na ulicy Grodzkiej w Nowym Sączu doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Samochód potrącił stojącą na chodniku kobietę. Błyskawicznie na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe i policja. 

Zobacz też Obława w galerii Trzy Korony w Nowym Sączu. Ludzie byli przerażeni [ZDJĘCIA]

Załoga pogotowia ratunkowego przebadała poszkodowaną i udzieliła jej pomocy. Na szczęście nic poważnego jej się nie stało. Nie było potrzeby, aby jechała do szpitala.  


Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem Volkswagen, podczas wykonywania manewru cofania, potrąciła pieszą 65-latkę, która stała na chodniku. 

- Zarówno kierująca, jak i piesza, były trzeźwe. Po wykonaniu czynności na miejscu zdarzenia, policjanci zastosowali wobec kierującej środek odziaływania wychowawczego - informuje kom. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.  

([email protected] Fot. RG)

Poważny wypadek w Nowym Sączu. Na miejscu jest pogotowie i policja
Na ulicy Grodzkiej w Nowym Sączu doszło do poważnego wypadku. W pobliżu Domu Handlowego Lach, samochód potrącił osobę, która przechodziła na drugą stronę drogi. Na miejscu jest pogotowie ratunkowe i policja.


Dziękujemy za przesłanie błędu