Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
08/02/2024 - 13:10

Tak się kręci kilometry w zimie! Wyzwanie Festiwalu Biegowego cały czas trwa

Uwielbiasz biegać? Jeśli tak, to z pewnością nawet zima nie jest w stanie przeszkodzić ci w treningu. Festiwal Biegowy zachęca wszystkich zajawkowiczów do spróbowania swoich sił w Zimowym Run Challenge. Każdy może kręcić kilometry.

Zimowy Run Challenge

Charakter sportowców najmocniej kształtuje się w miesiącach zimowych. Trudne warunki sprawiają, że uprawianie różnego rodzaju dyscyplin do łatwych nie należy. Są wśród nich oczywiście również biegi. Osób, które cały czas trenują jednak nie brakuje.

Śnieg, mróz czy roztopy nie są im straszne. Dzień bez biegania jest dla nich po prostu dniem straconym! To właśnie z myślą o tego typu zajawkowiczach Festiwal Biegowy wyszedł ze specjalną inicjatywą Zimowym Run Challenge. Zabawa jest świetna!

Wszystko potrwa do 29 lutego.  Kilometry można zbierać codziennie, a 5 osób, które będzie mieć ich na swoim koncie najwięcej zostanie nagrodzonych. Do klubu Festiwal Biegowy Club na platformie Strava ten moment dołączyły 104 osoby. Z kolei samo wyzwanie ma już 73 uczestników. Każdego dnia się dzieje! 

Rezultaty poszczególnych zawodników możemy śledzić na stronie Festiwalu Biegowego. Jak wygląda klasyfikacja najlepszych w tym tygodniu? Pierwsze miejsce zajmuje użytkownik Maciej Majda, drugie Aga T-K, a trzecie Edmund J. Ich wyniki to odpowiednio - 94, 90 i 77 km. Ty również możesz do nich dołączyć!

Jak wziąć udział w wyzwaniu Festiwalu Biegowego?

Tego każdy biegowy zajawkowicz powinien spróbować. Wystarczy zgłosić swój udział w formularzu, pobrać aplikację Strava i dołączyć do Festiwal Biegowy Club - społeczności, która łączy pasjonatów biegania oraz fanów Festiwalu Biegowego. Cały rok wspierają się, trenują i dzielą doświadczeniami z treningów. Z kolei we wrześniu spotykają się na linii startu podczas Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju. Każdy może tutaj dołączyć. 

Co należy zrobić, by dołączyć do społeczności?

  • Zgłosić w formularzu zgłoszeniowym swój udział i zapoznać się z regulaminem. Wypełniając zgłoszenie uczestnicy akceptują postanowienia regulaminu. Przed dołączeniem do konkursu zapoznaj się uważnie z jego postanowieniami. Jeśli nie zgadzasz się z którymkolwiek z nich twój udział nie będzie możliwy.
  • Pobrać aplikację „STRAVA” na swój telefon komórkowy i założyć konto, tym samym zaakceptować warunki korzystania z aplikacji zewnętrznego podmiotu.
  • W aplikacji STRAVA dołączyć do społeczności Festiwal Biegowy Club oraz dodawać swoje treningi ( https://www.strava.com/clubs/festiwalbiegowy ). W ustawieniach należy wybrać opcję, że każdy użytkownik aplikacji może widzieć moje aktywności, dzięki temu bieganie/chodzenie/wspinanie będzie widoczne w rywalizacji.

Jednocześnie przypominamy, że cały czas trwa rejestracja na Festiwal Biegowy. Wystarczy wejść TUTAJ, wypełnić formularz i wykonać opłatę. Nie może Was zabraknąć na starcie! ([email protected], fot.: Festiwal Biegowy/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu