Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 10 sierpnia. Imieniny: Bianki, Borysa, Wawrzyńca
11/11/2014 - 16:21

Sztabowcy prezydenta Nowaka komentują wyniki portalowej sondy

Sztabowcy prezydenta Ryszarda Nowaka przesłali do redakcji portalu Sądeczanin komentarz do wczorajszego artykułu "II tura bez Nowaka? Takich cudów nie ma”.
Poniżej publikujemy treść pisma

***

Droga redakcjo,

W odpowiedzi na Państwa artykuł „II tura bez Nowaka? Takich cudów nie ma” uprzejmie informujemy,  że w sztabie kandydata na prezydenta Ryszarda Nowaka nie ma ani niepokoju ani nerwowości, jest po prostu ciężka praca.

Wyborów nie wygrywa się ilością bilbordów, choć te w przypadku nikomu nieznanych kandydatów są potrzebne. Wybory prezydenckie wygrywa się solidną pracą kandydatów na radnych. Nasi kandydaci pracują na dobry wynik Ryszarda Nowak poprzez Komitet Prawa i Sprawiedliwości oraz Komitet Wyborczy Wyborców Wspierających Ryszarda Nowaka.

Co do wyników prezydenckiej sondy na portalu www.sadeczanin.info to wiemy na pewno, że głosowanie na prezydenta miasta odbywa się w godzinach od 7.00 do 21.00 , a nie w porach nocnych. Dlatego jesteśmy przekonani, że wyniki w najbliższą niedziele będą diametralnie inne.

Nie wykluczamy, ze w czwartek opublikujemy nasz sondaż, w zależności od wyniku ankiety przeprowadzanej przez studentów WSB-NLU.

Sztab wyborczy Ryszarda Nowaka
 


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)