Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
07/02/2022 - 15:55

Studniówka 2022: tak bawili się uczniowie z sądeckiego „Elektryka” [ZDJĘCIA]

Tak bawili się na swojej studniówce uczniowie Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu, a dokładnie klasa 4T. Z pewnością na zawsze zapamiętają ten wyjątkowy dzień. Zresztą - zobaczcie sami!


Styczeń i luty to wyjątkowy czas dla wszystkich maturzystów. To właśnie w tych miesiącach co roku odbywają sie bale studniówkowe, na które uczniowie czekają przez wszystkie lata szkoły średniej. Z pewnością na zawsze zapamiętają swoją studniówkę uczniowie klasy 4T z Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu o profilu technik teleinformatyk, której wychowawczynią jest  Jolanta Klag-Pierzchała. Impreza odbyła się w minioną sobotę 22 stycznia w Dworku pod Dębami w Nawojowej.

Zobacz też Studniówka 2022: tak bawili się uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Nowym Sączu

Zobacz też Studniówka 2022: tak się bawili uczniowie sądeckiej "Dwójki" [ZDJĘCIA]

Bal rozpoczął tradycyjny polonez. Później był uroczysty toast i program artystyczny. Nie zabrakło także podziękowań. Uczniowie dziękowali dyrekcji szkoły i nauczycielom. W tę wyjątkową noc maturzyści choć na chwilę mogli zapomnieć o zbliżających się egzaminach dojrzałości. Zabawa trwała do białego rana! Wszyscy wyglądali pięknie, zresztą zobaczcie sami!

Jeśli i wy chcecie, abyśmy napisali o waszej studniówce i pokazali zdjęcia, napiszcie do nas i prześlijcie zdjęcia na naszego maila: [email protected]

([email protected] Fot. Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu - dziękujemy!)

Studniówka 2022: tak bawili się uczniowie z sądeckiego „Elektryka”
Tak bawili się na swojej studniówce uczniowie Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu, a dokładnie klasa 4T. Impreza trwała do białego rana. Z pewnością na zawsze zapamiętają ten wyjątkowy dzień. Zresztą - zobaczcie sami!


Dziękujemy za przesłanie błędu