Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
25/11/2022 - 10:20

Sesja powiatu nowosądeckiego. Nowy radny, najważniejsze inwestycje [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Sprawozdanie starosty z pracy zarządu w okresie międzysesyjnym, zaprzysiężenie nowego radnego, który po śmierci Joanny Stawiarskiej wchodzi do samorządu, ustalenie godzin pracy aptek na terenie Sądecczyzny w porze nocnej i niedzielę, między innymi te kwestie dominują podczas dzisiejszej rady powiatu.

Kto zastąpi zmarłą Joannę Stawiarską? Dziś podczas sesji zostanie zaprzysiężony nowy radny Józef Głód.

Radni wysłuchają też sprawozdania starosty z pracy zarządu w okresie międzysesyjnym. To jak zawsze  przede wszystkim informacje o zrealizowanych i planowanych inwestycjach.

Podczas sesji zapadnie też decyzja o odmowie bądź wyrażeniu zgody na rozwiązanie umowy o pracę z Martą Adamczyk, którą chce zwolnić uzdrowiskowa spółka w Krynicy. Adamczyk jest radną w sądeckim starostwie i obejmuje ją ochrona. Nie można jej zwolnić z pracy bez zgody rady powiatu.

Więcej na ten temat można przeczytać w artykule ALe zrobił się z tego dym. Poszła pod topór dyrektorska głowa radnej Adamczyk w krynickiej uzdrowiskowej spółce

Przedmiotem dyskusji  jest też współpraca powiatu z organizacjami pozarządowymi na rok 2023. Radni zajmują się dziś także ustaleniem godzin pracy aptek na terenie Sądecczyzny w porze nocnej i niedzielę, między innymi te kwestie dominują podczas dzisiejszej rady powiatu. ([email protected]) fot.jmDziękujemy za przesłanie błędu