Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 sierpnia. Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy
25/01/2020 - 08:35

Samochód wypadł z drogi. Tak się zaczął weekend w Krynicy-Zdroju

Ledwo zaczęły się ferie zimowe, ledwo zaczął się weekend a policyjne statystyki już podskoczyły. Stało się tak za sprawą citroena, który wypadł z drogi jadąc ulicą Kraszewskiego w Krynicy-Zdroju. Autem podróżowały aż trzy osoby. Co było przyczyną nieszczęścia?

Samochód wypadł z drogi w Krynicy-Zdroju. Tak się zaczął weekend

Zgłoszenie o tym, że pojazd osobowy wypadł z drogi służby ratunkowe odebrały o godzinie 7.20 a na pomoc podróżującym z miejsca wysłano dwa zastępy, czyli siedmiu strażaków z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej z Krynicy-Zdroju. Okazało się jednak, że uszkodzenia pojazdu były niewielkie i ratownicy uporali się z jego zabezpieczeniem w kilkadziesiąt minut.

Zobacz też: Uczniowie rozpoczęli ferie. Policjanci zapowiadają kontrole autokarów

Natomiast policja cały czas czeka na informację jak czuje się jedna z osób podróżujących citroenem, którą zabrano na dokładniejsze badania do szpitala. Od wyników tych badań będzie zależało to, jak zdarzenie zostanie zakwalifikowane – czy jako kolizja, czy już jako wypadek. Od tego z kolei zależy, jakie konsekwencje poniesie kierowca osobówki. Nadal też ustalana jest przyczyna dlaczego auto znalazło się poza drogą.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

ES [email protected] Fot.: KM PSP w Nowym SączuDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)