Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 29 września. Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała
01/01/2019 - 02:35

Sądeczanie przywitali 2019 rok z Urszulą i wieloma innymi artystami

Tłumy nowosądeczan przywitały nowy 2019 rok na rynku. Mieszkańcy świetnie bawili się z artystami, występującymi na scenie w tę wyjątkową noc. Gwiazdą wieczoru była oczywiście Urszula, która zaśpiewała swoje największe przeboje oraz nowe utwory.

Sądeczanie, którzy wybrali zabawę w plenerze na płycie rynku, z pewnością nie żałowali decyzji. Sylwestrowy wieczór rozpoczął się przed ratuszem o godz. 22.30. Najpierw wystąpił bardzo ciepło przyjęty zespół Ble, Ble, a potem publiczność gorąco przywitała Jana Stosura, młodego nowosądeckiego artystę, który ma już za sobą m.in. debiutancki singiel "Ile jesteś wart". Pierwszego grudnia ubiegłego roku odbyła się promocja debiutanckiej płyty tego młodego, utalentowanego wokalisty. Na płycie "Nadzieja" znalazło się 10 utworów balladowych.

A potem sceną zawładnęła gwiazda sylwestrowo-noworocznego koncertu, na którą wszyscy czekali. Urszula i jej zespół.

Ta znana i lubiana artystka w  roku, który właśnie pożegnaliśmy świętowała 35-lecie pracy na muzycznej scenie. Piosenkarka i autorka tekstów ma ogromną rzeszę fanów w całej Polsce. Jej przeboje śpiewa już kolejne pokolenie.

Urszula, jak zawsze żywiołowa, już przy pierwszych wykonywanych piosenkach porwała sądeczan zgromadzonych na rynku do zabawy

Tuż przed północą prezydent miasta Ludomir Handzel wraz z prałatem Bazyliki św. Małgorzaty ks. Jerzym Jurkiewiczem złożyli mieszkańcom i gościom witającym Nowy Rok w Nowym Sączu życzenia noworoczne, a potem wspólnie odliczali sekundy do powitania nowego roku. O północy wystrzeliły oczywiście korki od szampanów. Mieszkańcy składali sobie życzenia i rozpoczął się pokaz sztucznych ogni.

Wspaniała zabawa potoczyła się dalej. Mieszkańcy bawili się przy największych przebojach Urszuli: „Rysa na szkle”, „Na sen”, „Konik na biegunach” i innych. Sądeczanie oczywiście razem z nią śpiewali te znane i lubiane piosenki.

Koncert prowadził Janusz Michalik z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu.

Nad bezpieczeństwem bawiących się osób czuwali policjanci, strażacy, straż miejska, ratownicy Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego oraz wynajęta firma ochroniarska.

[email protected], fot. IM.

Powitanie nowego 2019 roku na płycie sądeckiego rynku
Tłumy nowosądeczan przywitały nowy 2019 rok na rynku. Mieszkańcy świetnie bawili się z artystami, występującymi na scenie w tę wyjątkową noc. Gwiazdą wieczoru była oczywiście Urszula, która zaśpiewała swoje największe przeboje oraz nowe utwory


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe