sadeczanin.info

Sądeczanie pamiętali o 76. rocznicy likwidacji getta
Choć upłynęło już 76 lat, odkąd 16 tys. mieszkańców naszego miasta zostało zgładzonych w obozie zagłady w Bełżcu, sądeczanie nadal pamiętają o tragicznym losie sądeckich Żydów. Jerzy Gwiżdż reprezentował władze Nowego Sącza, na uroczystości upamiętniającej 76. rocznicę likwidacji getta.
Uroczystość upamiętniająca 76. rocznicę likwidacji getta
76 lat temu zniknął żydowski Nowy Sącz…Mimo upływu lat sądeczanie nadal pamiętają o tragicznym losie sądeckich Żydów.

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone