Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 19 maja. Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
05/06/2018 - 10:20

Sądecki zespół szturmuje telewizyjny program Mam Talent

Kochają muzykę rockową, która stanowi inspirację dla ich własnej twórczości. Wydali już dwie płyty, są znakomici, ale jak na razie na szersze wody nie wypłynęli. Czy zmieni to udział w telewizyjnym programie Mam Talent?

To wygląda jak prawdziwy szturm na muzyczne telewizyjne produkcje. Po Wiktorii Tracz, Karolinie Szczurowskiej i Michale Szczygle o swój sukces powalczy sądecka grupa „No Brothers”, która została zakwalifikowana do programu „Mam talent”. Czy podbiją serca jurorów? Pierwsze nagranie do programu już dziś w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Czytaj też Po starcie w The Voice Kids pędzi jej pociąg do kariery Karoliny Szczurowskiej 

Grupa No Brothers zawiązała się cztery lata temu. Tworzą ją gitarzysta Artur Kmiecik i wokalistka Bożena Górecka-Tokarczyk. On pisze muzykę, ona słowa. Oboje kochają rocka.

- Ta muzyka nam w duszy gra i mamy nadzieję, że wykonujemy ją prawdziwie - mówili artyści w rozmowie z Sądeczaninem dwa lata temu po wydaniu swojej debiutanckiej płyty.

Czytaj też Dała czadu! 15-lenia Wiktoria Tracz sama wyprodukowała swój teledysk w Londynie!

Lada chwila ukaże się kolejny krążek „No Brothers”, na który składa się dziesięć kompozycji, które powstały we współpracy z Tomaszem Lubertem z grupy, Virgin, który napisał tekst do trzech utworów. Pozostałe teksty wyszły spod pióra Bożeny Góreckiej-Tokarczyk. Jeden z utworów wokalistka zaśpiewała podczas wizyty w studio Sądeczanina pod koniec ubiegłego roku.   

Ciekawostką jest, że w jednym, wyjątkowym aranżacyjnie utworze, zaśpiewała także córka Bożeny, 6-letnia Aleksandra Tokarczyk. Nowy, młody talent! Okładkę płyty maluje artystka o pseudonimie „Maggie Piu”.

[email protected] fot. K.SDziękujemy za przesłanie błędu