Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 maja. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
12/05/2023 - 12:15

Są najlepsi w pracy. Nagrody finansowe dla sądeckich bibliotekarzy [ZDJĘCIA]

Były kwiaty, gratulacje, muzyczny koncert i nagrody finansowe, dla tych którzy wyróżniają się w pracy. Tak w powiecie zostali uhonorowani bibliotekarze, którzy obchodzili swoje święto.

czytaj też Seksualizują dzieci w sądeckich szkołach? Rodzice chcą kontroli nad zajęciami prowadzonymi przez organizacje społeczne

Gratulacje, kwiaty i koncert, tak sądeccy bibliotekarze obchodzili swoje  doroczne święto w Miejskim Centrum Kultury, Czytelnictwa i Edukacji w Grybowie. Ci najlepsi otrzymali nagrody i odznaczenia od starosty powiatu Marka Kwiatkowskiego.

- Dziękuję za propagowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz zachęcanie mieszkańców Sądecczyzny do uczestniczenia w życiu bibliotek – mówił Kwiatkowski– Jestem dumny, że nasza Powiatowa i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Starym Sączu ma tak świetną kadrę.  Dziękuję za waszą pracę – nie tylko tą związaną z książkami, ale też sporo innych spotkań i imprez kulturalnych organizowanych w bibliotekach.

Życzę zdrowia i wytrwałości. Niech praca przynosi wam wiele satysfakcji. Dziękuję również za kreatywne działania z najmłodszymi czytelnikami i tworzenie wspaniałej atmosfery w bibliotekach i czytelniach! –  dodała starosta, który jak co roku, przyznał nagrody finansowe bibliotekarzom  pracjącycym w filiach Powiatowej i Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im. Wiktora Bazielicha w Starym Sączu.

czytaj też  Pensje mocno poszły w górę. Czy tyle dają teraz zarobić w Nowym Sączu?

W tym roku wyróżnił nagrodami finansowymi cztery panie. Są to: Monika Jasiurkowska-Zaryczny – BPMiG w Piwnicznej-Zdroju, Barbara Konieczny – BPG w Krynicy-Zdroju, Izabela Mokrzycka – GBP w Nawojowej i Barbara Szczepanik – GBP w Łącku.

Srebrne Jabłko Sądeckie otrzymały: Elżbieta Góra i Janina Igielska – obie z MCKCiE w Grybowie Dział Biblioteczny.

Spotkanie uświetnił występ przedszkolaków z grybowskiej placówki. (Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu)

Sądeccy bibliotekarze obchodzili swoje święto
Najlepsi odebrali nagrody


Dziękujemy za przesłanie błędu