Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
26/07/2023 - 11:15

Rekrutacja do jednej z najstarszych niepublicznych uczelni w Polsce trwa! Jesteś gotowy na przygodę swojego życia?

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak może wyglądać Twoja przyszłość? Czy masz wizję kierunku, w którym chciałbyś podążać? Czy wiesz, jakie studia wybrać, aby zapewnić sobie stabilną i satysfakcjonującą karierę? Jeśli tak, to świetnie! Jeżeli nie, to nie martw się – Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University jest tu, aby Ci pomóc!

Jako Wyższa Szkoła Biznesu — National Louis University w Nowym Sączu od ponad 30 lat tworzymy historie sukcesu, wspierając studentów w realizacji ich marzeń. Z nami, rozwiniesz nie tylko wiedzę, ale także umiejętności, które pozwolą Ci odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy.

Jesteś ciekawy, co oferuje Ci nasza uczelnia?

Bogata oferta edukacyjna i nowe kierunki dla rozwijającego się świata

Dążymy do tego, by nasza oferta stale odzwierciedlała potrzeby rynku pracy i zmieniające się wymagania społeczne. W związku z tym ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe, atrakcyjne kierunki studiów, które odpowiedzą na wyzwania przyszłości. W ofercie studiów zasadniczych wyróżniamy cztery kierunki: 

  • Zarządzanie - zapewnia kompleksową wiedzę z zakresu zarządzania organizacjami, umiejętności przywództwa i efektywnej pracy zespołowej.
  • Psychologia - przybliża tajniki ludzkiego umysłu, uczy analizy zachowań i stosowania psychologicznych narzędzi w różnych kontekstach.
  • Informatyka - pozwala na zgłębienie tajemnic technologii, programowania i rozwiązywania problemów informatycznych.
  • Prawo - wprowadza w skomplikowany świat prawa, rozwija umiejętności interpretacji aktów prawnych i rozwiązywania konfliktów.

Łącznie ponad 30 wszystkich specjalności oraz 60 kierunków studiów podyplomowych.

Otwarta w tym roku Szkoła Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej WSB-NLU cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a miejsca na rok akademicki 2023/2024 zostały już praktycznie w całości zajęte przez chętnych.

Kolejnym ciekawym projektem jest Szkoła Prawa, Biznesu i Kultury Chińskiej, której program koncentruje się na połączeniu wiedzy z dziedziny prawa, biznesu i kultury Chin. Dzięki temu programowi uczestnicy zdobywają wiedzę na temat chińskiego systemu prawnego, sposobów prowadzenia biznesu w Chinach oraz kultury i historii tego kraju.

Doradztwo Sukcesyjnie — odpowiedź na nowo powstały zawód

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz rosnącej świadomości w dziedzinie sukcesji, WSB-NLU uruchomiło nowy kierunek studiów podyplomowych, jakim jest Doradztwo Sukcesyjne. Studia te skierowane do absolwentów takich kierunków, jak prawo, psychologia, zarządzanie i ekonomia. Kierunek ten jest także odpowiednim wyborem dla osób zajmujących się lub posiadających rodzinne przedsiębiorstwa, a które posiadają tytuł licencjata lub magistra. Studia te pozwalają na pogłębienie wiedzy z zakresu prawa finansowego, umożliwiają poszerzenie swoich kompetencji, pozwalające na wykonywanie zawodu doradcy finansowego i prawnego. Istotną korzyścią kierunku jest możliwość uzyskania certyfikacji Krajowej Izby Doradców Sukcesyjnych (KIDS).

Ciekawostka dla kandydatów chcących rozpocząć studia jednolite magisterskie na kierunku prawo!

Ogromną szansą dla nowych zainteresowanych na kierunku prawo, jest stworzony konkurs „Złoty indeks Rektora WSB – NLU”, w którym głównym tematem będzie esej na temat „Prawo, a sztuczna inteligencja – szanse i zagrożenia”. Brane pod uwagę są również osiągnięcia ucznia oraz średnia ocen na świadectwie maturalnym.

Ciekawie? Zdecydowanie!

Co wyróżnia WSB-NLU?

W roku akademickim 2022/2023 znaleźliśmy się w gronie najczęściej wybieranych uczelni niepublicznych studiów niestacjonarnych wg rankingu MEiN. Po dokonaniu oceny w Programie Akredytacyjnym Fundacji pn. „Studia z Przyszłością”, kierunki „informatyka” (studia I stopnia) oraz „zarządzanie” (studia I oraz II stopnia uzyskały Certyfikat  Akredytacyjny „Studia z Przyszłością” 2023). Podczas uroczystości z okazji 15-lecia platformy IBUK Libra zostaliśmy wyróżnieni, zajmując pierwsze miejsce za największy przyrost zasobów IBUK Libra Wydawnictwa PWN. Jako uczelnia posiadamy Certyfikat ISO 9001 z dnia 23.03.2022 r. nadany przez ECJIP – Europejskiego Centrum Jakości i Promocji.

Nasze podejście do edukacji opiera się na praktycznym podejściu-studium przypadku, warsztatach oraz nauczaniu poprzez projekt. Posiadamy również system stypendialny, który ułatwia naukę naszym studentom. To wszystko pozwala, by nasi studenci efektywnie łączyli wiedzę teoretyczną z praktyką, co jest szczególnie cenione przez pracodawców.

Podczas studiów na WSB-NLU uczestniczysz także w wielu innowacyjnych wydarzeniach, takich jak Potęga Informatyki czy bieg charytatywny Run4aSmile, które pozwalają na poszerzenie swojej wiedzy, zdobycie nowych umiejętności oraz nawiązanie cennych kontaktów.

Co więcej, nasi absolwenci są w TOP 3 najlepiej zarabiających psychologów wg. Ogólnopolskiego systemu monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych.

Aktualny monitoring dot. zatrudnienia wskazuje, iż znajdujemy się na miejscu drugim w rankingu Względnego Wskaźnika Zarobków, biorąc pod uwagę jednolite-magisterskie studia niestacjonarne na kierunku Psychologia.

Pamiętaj, edukacja to inwestycja, która zawsze się opłaca. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

Nasi konsultanci są dostępni:

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Nie czekaj, zacznij swoją podróż z Wyższą Szkołą Biznesu – National Louis University już dziś! Skorzystaj z szansy na lepszą przyszłość. Przekonaj się, że nauka może być fascynująca i owocna. Czekamy właśnie na Ciebie! (Fot. Adrian Maraś)

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu