Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
29/04/2023 - 18:45

Przygotujcie się na utrudnienia. Zaczynają remont drogi w powiecie gorlickim

To bardzo ważna informacja dla kierowców podróżujących przez powiat gorlicki. Wkrótce rozpoczyna się remont kolejnego odcinka drogi. Poznaliśmy również datę planowanego zakończenia prac. Przygotujcie się na utrudnienia.

Remont drogi w powiecie gorlickim

Bardzo dużo mówi się w ostatnim czasie o remontach dróg i związanych z nimi utrudnieniami w ruchu. Niemal codziennie słyszymy o korkach. W regionie trwają prace w wielu miejscach. Najlepszym przykładem jest Nowy Sącz, gdzie często kierowcy narzekają na wydłużony czas podróżowania.

Robót nie brakuje również w powiecie gorlickim. Wkrótce rozpoczną się kolejne (odbywające się częściowo również w powiecie nowosądeckim) o czym poinformował już Powiatowy Zarząd Dróg. Gdzie tym razem będziemy musieli zachować szczególną ostrożność?

Zamknięta droga z Ropy do Białej Niżnej

Prace obejmą odcinek drogi powiatowej nr 1505K Ropa – Gródek – Biała Niżna. Wszystko rozpocznie się w Ropie. Odcinek zostanie zamknięty dla ruchu 8 maja o godzinie 10. Zakończenie przewidziane jest na koniec maja.

Objazd został wyznaczony drogą krajową 28 oraz drogą wojewódzką 981. Kierowcy muszą się w najbliższych dniach uzbroić w cierpliwość. ([email protected], fot.: KS/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu