Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
10/04/2017 - 08:25

Policjanci spotkali się przy wielkanocnym stole przed Wielkanocą

W Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach już na kilka dni przed świętami zrobiło się świątecznie. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w sali konferencyjnej odbyło się spotkanie kierownictwa gorlickiej komendy z funkcjonariuszami i pracownikami cywilnymi. Uczestniczył w nim również proboszcz parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gorlicach–Gliniku ks. Marek Urban.

Komendant Krzysztof Tybor złożył wszystkim policjantom i pracownikom cywilnym pracującym w Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach i podległych jej jednostkach najlepsze życzenia spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. Wyraził także nadzieję, że okres świąt skłoni każdego do zadumy i refleksji. Do tych życzeń przyłączyła się również jego zastępczyni – nadom. Dorota Tokarz. Zebranym życzyła spokojnych świąt spędzonych w gronie rodziny.

Zobacz także: Nowy Sącz: Osobowy Peugeot najechał na tył Fiata Pandy

Świąteczne pozdrowienia przekazał także ksiądz Marek Urban, który wyraził nadzieję, że rodząca się w gorlickiej komendzie tradycja wspólnego obchodzenia najważniejszych dla chrześcijaństwa świąt, przetrwa i będzie rozwijana w przyszłości.

Na zakończenie wszyscy zebrani spotkali się przy świątecznym stole, pełnym tradycyjnych wielkanocnych potraw.

Współorganizatorami spotkania byli: NSZZ Policjantów w Gorlicach oraz Region IPA w Gorlicach.

(MACH), Fot. i źródło: KPP w Gorlicach.

święta w gorlickiej komendzie policji


Dziękujemy za przesłanie błędu