Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 grudnia. Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
22/01/2018 - 20:30

Piwniczna-Zdrój: Niepełnosprawni już tak długo czekają na swój „drugi dom”. Możesz pomóc!!!

Dużymi krokami zbliża się VIII Bal Charytatywny organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Przewlekle Chorych i Dzieci Niepełnosprawnych „Nasz Dom” w Piwnicznej-Zdroju. Całkowity dochód z tego przedsięwzięcia zostanie przeznaczony na dokończenie remontu budynku w Kosarzyskach, w którym swoją siedzibę znajdzie Środowiskowy Dom Samopomocy.

Bal odbędzie się 3 lutego br. w Szkole Podstawowej w Łomnicy-Zdroju. Jego organizatorem jest piwniczańskie Stowarzyszenie „Nasz Dom”. Zrzesza ono osoby niepełnosprawne z Piwnicznej-Zdroju i okolic.

Budynek w Kosarzyskach będący własnością gminy Piwniczna-Zdrój jest modernizowany i remontowany od kilku lat. Na dokończenie inwestycji, jak przyznaje prezeska stowarzyszenia, potrzeba milion złotych. Gdyby udało się taką kwotę zebrać można byłoby uruchomić w przyszłym roku część obiektu. 

Bal charytatywny cieszy się co roku dużą popularnością. Nie brakuje osób, które kupując bilet wspierają tę inwestycję. Na swój „drugi dom” czekają z niecierpliwością osoby niepełnosprawne z terenu całej gminy.

Także i w tym roku podczas balu można będzie kupić prace wykonane przez niepełnosprawnych podopiecznych stowarzyszenia.

[email protected], Fot. arch. Stowarzyszenia.

Dziękujemy za przesłanie błędu