Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
22/05/2024 - 15:20

Pilne! Zaginęła mieszkanka Zbyszyc. Kobieta oddaliła się z Domu Pomocy Społecznej

Zaginęła 40-letnia Marika Abram ze Zbyszyc. Kobieta oddaliła się z Domu Pomocy Społecznej, w którym od jakiegoś czasu mieszkała. Od dwóch dni nie ma z nią żadnego kontaktu. Szuka jej policja.


40-letnia Marika Abram po raz ostatni była widziana 20 maja. W tym dniu, około godziny 10.30, opuściła Dom Pomocy Społecznej w Zbyszycach, w którym mieszkała. Do tej pory nie wróciła i nie nawiązała z nikim kontaktu. Pracownicy placówki zgłosili zaginięcie na policję. 

Zaginęła 40-mieszkanka Zbyszyc Marika Abram

Zaginiona Marika Abram ma około 160 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, pociągłą twarz i ciemne włosy do ramion. W dniu zaginięcia ubrana była w jasnoróżowy sweter z długim rękawem z rozcięciem na ramionach, czarne spodnie tzw. rybaczki oraz jasne obuwie sportowe z różowymi elementami.

Poszukiwania zaginionej prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej. Jeśli widziałeś zaginioną 40-latkę albo wiesz, gdzie teraz może przebywać, koniecznie poinformuj funkcjonariuszy dzwoniąc pod numer 47 833 52 50 (w godzinach 7:30-15:30) albo pod numer alarmowy 112 (całodobowo). ([email protected] Fot. KMP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu