Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
27/05/2024 - 13:30

Pilne! Zaginął mieszkaniec Sądecczyzny. Jego życie jest zagrożone

Zaginął mieszkaniec gminy Gródek nad Dunajcem. Mężczyzna minionej nocy wyszedł z domu i nie ma z nim żadnego kontaktu. Jego życie może być zagrożone. Szuka go policja. Każda informacja może być na wagę złota.


Zaginiony mieszkaniec Podola-Górowej po raz ostatni był widziany w nocy z niedzieli na poniedziałek. Właśnie wtedy wyszedł ze swojego domu, nikogo nie informując kiedy wróci. Od godziny 1.30 nie ma z nim żadnego kontaktu. Jego bliscy nie mają pojęcia, gdzie teraz może przebywać i co się z nim dzieje. Martwią się, że mogło mu się stać coś strasznego, dlatego o pomoc w poszukiwaniach niezwłocznie poprosili policjantów. 

Zaginiony 43-latek ma 176 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, pociągłą twarz, krótkie, jasne włosy i widoczne braki w uzębieniu. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemną czapkę z daszkiem, jasny podkoszulek z krótkim rękawem oraz czarne długie spodnie. Miał przy sobie również ciemny plecak.

- Poszukiwania zaginionego prowadzi Komisariat Policji w Łososinie Dolnej. Wszelkie informacje dotyczące zaginionego prosimy przekazywać pod numer alarmowy 112 (całodobowo) lub 47 833 52 50 (w godzinach 7:30-15:30) - apeluje kom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji.

AKTUALIZACJA: Wyszedł w nocy z domu i zniknął bez śladu. Policjanci zakończyli poszukiwania

([email protected] Fot. KMP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu