Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
29/05/2024 - 10:40

Wyszedł w nocy z domu i zniknął bez śladu. Policjanci zakończyli poszukiwania

Szczęśliwy finał mają poszukiwania zaginionego mieszkańca Podola-Górowej, który kilka dni temu wyszedł w nocy ze swojego domu i zniknął bez śladu. Policjanci ustalili jego miejsce pobytu.


Policjanci zakończyli poszukiwania 43-letniego mieszkańca Podola-Górowej. Mężczyzna po raz ostatni był widziany w nocy z niedzieli na poniedziałek. Właśnie wtedy wyszedł ze swojego domu, nikogo nie informując kiedy wróci. Jego bliscy bardzo się o niego martwili. Obawiali się, że mogło mu się stać coś strasznego, dlatego o pomoc w poszukiwaniach poprosili policjantów. 

Poszukiwania nie trwały długo, bo zaledwie kilka dni. Dzisiaj rano Aneta Izworska z sądeckiej policji poinformowała naszą redakcję, że policja zakończyła poszukiwania, ponieważ udało się ustalić miejsce pobytu 43-latka z Podola-Górowej. 

- W imieniu funkcjonariuszy oraz rodziny dziękuję za pomoc i rozpropagowanie komunikatu o zaginięciu - dodaje. My również przyłączamy się do tych podziękowań. ([email protected] Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu