Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 2 lipca. Imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
18/06/2019 - 22:00

Paulina i Martyna, dwie piękne sadeczanki w ściśłym gronie Miss Polski 2019

Dwie sądeczanki: Martyna Nidecka, I vice Miss Ziemi Sądeckiej 2019 oraz Miss Publiczności 2019 i Paulina Bołoz, Miss Galerii Trzy Korony (dzika karta)zakwalifikowały się do półfinałów Miss Polski 2019. Wrześniowy półfinał i grudniowy, 30-ty finał konkursu odbędzie się już nie w Krynicy-Zdroju, ale w nadmorskim Świnoujściu.

Na kilka miesięcy przed 30. finałem Miss Polski 2019 jury wybrało 46 kandydatki do korony i tytułu Miss Polski 2019. Casting odbył się w podwarszawskich Markach. 8 czerwca.

W eliminacjach uczestniczyło 150 dziewcząt z całego kraju. Były wśród nich regionalne miss, wicemiss, posiadaczki „zielonych kart” oraz te panny, które zgłosiły się za pośrednictwem formularza na stronie internetowej Miss Polski.

W ścisłym gronie znalazły się dwie sądeczanki. 18-letnia Paulina Bołoz,  miss Galerii Trzy Korony i Martyna Nidecka, I vicemiss Ziemi Sądeckiej 2019.

18-letnia Paulina Bołoz z Krzyżówki (gmina Łabowa) ma 177 centymetrów.  Jest uczennicą Technikum Organizacji Reklamy w Zespole Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu. Do szkoły dojeżdża codziennie autobusem. Za rok czeka ją matura. Lubi czytać książki historyczne, jeździć na rolkach. Interesuje się modelingiem, wcześniej pracowała jako hostessa. Czasem jest animatorką zajęć z dziećmi.

W pierwszy weekend września Świnoujście stanie się stolicą konkursu Miss Polski Nastolatek 2019 i półfinału Miss Polski 2019.

Natomiast w pierwszy grudniowy weekend odbędzie się międzynarodowy festiwal - Miss Supranational, Mister Supranational oraz finał Miss Polski 2019.

(MK) fot. autDziękujemy za przesłanie błędu

Aktywnie w Małopolsce