Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
28/01/2023 - 08:50

Nowy Targ: Tragedia w sądzie. Długo go reanimowali, jego życia nie udało się uratować

Tragedia w Sądzie Rejonowym w Nowym Targu. 49-letni mężczyzna nagle stracił przytomność, a jego serce przestało bić. Długo go reanimowali. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

Te dramatyczne sceny rozegrały się w czwartkowy poranek w Sądzie Rejonowym w Nowym Targu. Mężczyzna, który przebywał w budynku, nagle stracił przytomność i przewrócił się na ziemię. Jego serce przestało bić.

Śmierć w Sądzie Rejonowym w Nowym Targu

Pracownicy ochrony, którzy widzieli całe zdarzenie, natychmiast wezwali pomoc i pośpieszyli na ratunek nieprzytomnemu mężczyźnie, którego reanimowali do czasu przybycia służb ratunkowych.

Zobacz też Łowcy pedofili zatrzymali zboczeńca. Stanie przed sądem 

Dosłownie już po kilku minutach na miejsce dotarli strażacy, którzy kontynuowali reanimację. Chwilę później przyjechało pogotowie ratunkowe. Ratownicy medyczni bardzo długo walczyli o życie mężczyzny, niestety nie udało im się przywrócić akcji serca. Z informacji, które podał portal goral.info wynika, że zmarły miał 49 lat i był mieszkańcem Ochotnicy Górnej. ([email protected] Fot. Ilustracyjna Sadeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu