Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 28 września. Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
26/02/2018 - 17:45

Mróz zmienił miejsce spotkania prezydenta RP Andrzeja Dudy z mieszkańcami Nowego Sącza

Utrzymujące się od kilku dni w Nowym Sączu niskie temperatury wpłynęły na plan piątkowej wizyty pary prezydenckiej w Nowym Sączu. Uległ on, bowiem pewnej modyfikacji.

Jednym z punktów wizyty prezydenta RP Andrzeja Dudy i pierwszej damy RP Agaty Kornhauser-Dudy jest spotkanie z mieszkańcami Nowego Sącza. Początkowo było ono planowane na sądeckim rynku, ale, z powodu mrozu miejsce zostało zmienione.

- Spotkanie prezydenta RP Andrzeja Dudy z mieszkańcami Nowego Sącza zostało przeniesione do  hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Nadbrzeżnej 34. – informują pracownicy Referatu Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta w Nowym Sączu. – Rozpocznie się ono o godz. 17.00.

Zobacz także: Agata Kornhauser-Duda otworzy bibliotekę w Starym Sączu a prezydent RP Andrzej Duda zasadzi dąb na nowosądeckich Plantach

Uwaga! Wszyscy mieszkańcy, którzy chcą wziąć udział w spotkaniu, proszeni są o zgłoszenie się w hali MOSiR-u co najmniej na godzinę przed spotkaniem (o godz. 16:00). Jest to podyktowane względami bezpieczeństwa.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odwiedzi Nowy Sącz na zaproszenie prezydenta miasta Ryszarda Nowaka.

Opr. IM, Fot. arch. Sądeczanin.info.Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe