Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
01/06/2023 - 18:20

Lekarz Jacek Stanek w gronie laureatów Plebiscytu Medycznego „Sądeczanina”. Pacjenci cenią go i na niego głosują

To wyjątkowe wyróżnienie, można powiedzieć szczególne, bo o nim decydują pacjenci. To właśnie pacjenci – czytelnicy portalu „Sądeczanin.info” oraz miesięcznika „Sądeczanin” docenili pracę lek. med. Jacka Stanka, specjalisty otolaryngologa ze Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu.

Doktor Jacek Stanek zdobył drugie miejsce w VII Plebiscycie Medycznym „Sądeczanina” w kategorii „Sądecki lekarz”.

Czytaj także: Radny Tadeusz Gajdosz zrezygnował z pracy w Zarządzie osiedla Nawojowska. Wydał oświadczenie

Przypomnijmy, że plebiscyt stanowił integralną część X Seminarium „O Zdrowiu Sądeczan”, które odbyło się pod koniec kwietnia w Pijalni Głównej w Krynicy – Zdroju.

Dzisiaj doktor Stanek odebrał jako jeden z laureatów plebiscytu pamiątkowe dyplomy. Gratulowała mu Małgorzata Borczyk, dyrektor wykonawczy Fundacji Sądeckiej.

Zdobywca drugiego miejsca w plebiscycie „Sądeczanina” w kategorii „Sądecki lekarz” nie krył, że jest mile zaskoczony tym, że czytelnicy portalu i miesięcznika zgłosili go do tego prestiżowego plebiscytu.

– Zupełnie się tego nie spodziewałem. Bardzo dziękuję za zgłoszenie do plebiscytu mojej kandydatury i za oddane na mnie głosy – powiedział „Sądeczaninowi” doktor Jacek Stanek.

Laureat naszego plebiscytu pracuje na oddziale otolaryngologicznym w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu. Jest lekarzem, specjalistą – otolaryngologiem.

Czym musi wyróżniać się lekarz, który znalazł się w gronie lekarzy – laureatów w naszym plebiscycie?

Czytaj także: Na taką siedzibę ta instytucja czekała kilkadziesiąt lat. Dla kogo ten budynek? [ZDJĘCIA]

- Lekarz musi kochać swoją pracę – powiedział „Sądeczaninowi” nasz rozmówca. – Tak jest w moim przypadku. Trzeba mieć czas dla pacjentów. Staram się to robić. Trzeba być dla pacjenta życzliwym i otwartym. To podstawa.

[email protected], fot. IM., © Materiał chroniony prawem autorskim.Dziękujemy za przesłanie błędu