Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
18/02/2024 - 18:40

Kto jest najlepszym radnym powiatu gorlickiego? Wybierz swojego faworyta

Samorządowcy przygotowują się już do wyborów. Za niecałe dwa miesiące mieszkańcy całego naszego regionu ruszą do urn. Kto w obecnej kadencji był najlepszym radnym powiatu gorlickiego? Zagłosuj w sondzie.

Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami. Przypomnijmy, że do urn udamy się już 7 kwietnia. Wybierać będziemy wówczas prezydentów/burmistrzów/wójtów oraz przedstawicieli do rad gmin/powiatów i sejmików. 

Poznaliśmy już listę komitetów zarejestrowanych w gminach powiatu nowosądeckiego. To właśnie oni będą walczyli o nasze głosy. Pełną listę możecie zobaczyć TUTAJ. Niebawem kampania zapewne ruszy na całego.

Najlepszy radny powiatu gorlickiego

Rada powiatu gorlickiego liczy 23 osoby. Jej przewodniczącym jest Witold Kochan. Który z radnych zostanie jednak po tej kadencji zapamiętany jako najlepszy? Czas to sprawdzić. Zagłosujcie w naszej sondzie na swojego faworyta.

Jednocześnie przypominamy, że cały czas możecie głosować w pozostałych sondach na najlepszego radnego. Znajdziecie je TUTAJ. Zachęcamy do głosowania! ([email protected], fot.: UM Gorlice/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu