Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
23/03/2023 - 11:45

Dziewczyna o czerwonych włosach, charyzmatyczna kryniczanka Violka w "Szansie na sukces"

Dziewczyna o czerwonych włosach, charyzmatyczna kryniczanka Violka Marcinkiewicz, finalistka wielu telewizyjnych muzycznych show, już w niedzielę 26 marca zaśpiewa w "Szansie na sukces". Gwiazdą odcinka jest wokalista Marek Piekarczyk.

Dziewczyna o czerwonych włosach, charyzmatyczna kryniczanka Violka Marcinkiewicz, finalistka wielu telewizyjnych muzycznych show, już w niedzielę (26 marca) wystąpi w "Szansie na sukces". Gwiazdą odcinka jest  Marek Piekarczyk, lider TSA. 

-Panie i panowie już mogę. Zdradzam tajemnicę serdecznie chciałabym was zaprosić na emisje programu Szansa na sukces z moim udziałem. -zachęca Violka Marcinkiewicz. 

-Miałam zaszczyt zaśpiewać z Markiem Piekarczykiem, wokalistą TSA, historią rocka. Oglądnijcie i zobaczcie co tam się wydarzyło. Do zobaczenia za szklanym ekranem. Odcinek już w tą niedzielę, 26 marca o godzinie 15.15.  

Violka  wiele lat temu gościła już w programie "Szansa na sukces" - To było bardzo dawno temu. Jeszcze raz chciałam spróbować. - dodaje wokalistka. 

Violka Marcinkiewicz ma 28 lat, śpiewa od szóstego roku życia. Brała udział w Przeglądach Artystycznego Dorobku Dzieci i Młodzieży w Krynicy. W wieku 16 lat po raz pierwszy spróbowała swoich sił w castingach w telewizyjnych show. Były to „Śpiewaj i walcz” i "Zostań gwiazdą", a także druga edycja X Factor.

W eliminacjach do "Must Be The Music" zaimponowała niesamowitą energią. Kilka lat temu wystąpiła też w „Voice of Poland”, znalazła się w drużynie Andrzeja Piasecznego. 

W 2019 roku ukazał się drugi singiel wokalistki „Bezcenny” (sł. Janusz Czerwik, muz. Mariusz Gozdek) z jej własną aranżacją. 

Pierwszy, autorski singiel Violki Marcinkiewicz „To Nic" (muzyka i słowa  Roman Wiśniak), zapowiadający jej debiutancką płytę, wyszedł w październiku 2017 roku. (MK) fot. (MK), fot. prywatne Violki Marcinkiewicz
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu