Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 11 kwietnia. Imieniny: Filipa, Izoldy, Leona
07/04/2021 - 10:50

Basen w Nowym Sączu ciągle zamknięty. Co z wykupionymi wcześniej karnetami?

Epidemia nie odpuszcza, w ślad za wprowadzonym reżimem sanitarnym basen w Nowym Sączu nadal jest zamknięty. Co w tej sytuacji z wykupionymi wcześniej karnetami, których klienci nie zdążyli wykorzystać przed wprowadzeniem obostrzeń?

Basen w Nowym Sączu ciągle zamknięty. Co z wykupionymi wcześniej karnetami?

Kryte pływalnie to te obiekty, z których nadal nie można korzystać. Jeśli ktoś nie trenuje zawodowo, nie ma licencji sportowej, to o korzystaniu z basenu w Nowym Sączu może zapomnieć. Ale co w takim razie z wykupionymi wcześniej karnetami? To pytanie zadaje sobie wielu sądeczan, z których część wykupiła je – płacąc czasem po kilkaset złotych – jeszcze kilka miesięcy temu, gdy na pewien czas poluzowano obostrzenia.

Zobacz też: Amfiteatr, tężnie czy pole dla kamperów? Na co Piwniczna-Zdrój wyda tarczę?

- Spokojnie, karnety będą po prostu przedłużone – uspokaja Marcin Rojna dyrektor MOSiR w Nowym Sączu. Gdy baseny znów będą mogły zacząć działać trzeba będzie tu podejść z karnetem a pracownicy w systemie przedłużą jego ważność. Bez dodatkowych formalności i co najważniejsze bez dodatkowych opłat. I to niezależnie od wartości wykupionego karnetu. (e.stachura@sadeczanin.info Fot.: MOSiR w Nowym Sączu)Dziękujemy za przesłanie błędu