Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 20 maja. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
26/02/2024 - 10:10

Bardzo długo szukali 13-latki. Wyszła z domu o poranku, miała zostawić list

Nikt nie wiedział, gdzie jest 13-latka. Dziewczyna nie dawała znaku życia. Policja rozpoczęła poszukiwania i prosiła o pomoc każdego, kto tylko ma jakiekolwiek informacji o jej aktualnym miejscu pobytu. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Zaginęła 13-latka z powiatu tarnowskiego

Kolejny raz w naszych okolicach zaginęła nastolatka. Sytuacja jak zawsze w tego typu przypadkach była niezwykle poważna. Policja ogłosiła poniedziałkowego poranka, że trwają poszukiwania.

Mowa o 13-latce mieszkającej w Ołpinach (powiat tarnowski). Wyszła z domu około godziny 6:30 i ślad po niej zaginął. Nie informowała również, gdzie się znajduje

- Najprawdopodobniej nie chce wrócić do domu. Może poruszać się koleją na trasie Tarnów- Nowy Sącz - przekazywała tarnowska policja. Portal “RMF 24” informuje dodatkowo, że miała zostawić niepokojący list.

Policja szuka 13-letniej Agnieszki

Dziewczyna mogła być ubrana w zielone spodnie dresowe. jasną kurtkę z kwiatkiem, białe buty sportowe i kremową zimową czapkę. Mogła także mieć brązową torebkę.  

Policja prosiła o wszelkie informacje i pomoc w poszukiwaniach. Jeśli ktoś je posiadał mógł zadzwonić do dyżurnego KMP Tarnów. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Po wielu godzinach została wreszcie odnaleziona cała i zdrowa. ([email protected], fot.: Tarnowska Policja)Dziękujemy za przesłanie błędu