Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 maja. Imieniny: Igi, Mamerta, Miry
09/01/2020 - 21:00

2. Sądeckie Targi Książki. Tego wydarzenia nie można przegapić!

Miłośników książek zapraszamy 29 lutego na 2. Sądeckie Targi Książki, które odbędą się tym roku w Pijalni Głównej w Krynicy Zdroju. Wydarzenie to towarzyszyć będzie uroczystej gali wręczenia Nagrody im. ks. prof. Bolesława Kumora. Patronat medialny nad targami sprawują portal Sądeczanin.info i miesięcznik "Sądeczanin".

Osób, które lubią czytać i kochają książki, szczególnie te, które można wziąć do ręki, nie powinno zabraknąć na targach. Już rezerwujcie sobie na nie czas. Podczas targów reprezentowani będą uznani na rynku wydawniczym wystawcy. Do Krynicy Zdroju przyjadą przedstawiciele wydawnictw i księgarni. Swoją ofertę zaprezentuje m.in. Wydawnictwo Czytelnik.

Autorzy będą podpisywać swoje książki. Wśród nich spotkacie między innymi Rafała Skąpskiego, który podpisywał będzie opracowaną przez siebie książkę „Dziwne jest serce kobiece”, napisaną przez jego babkę, Zofię z Odrowąż-Pieniążków Skąpską. Jest to jej pamiętnik. Promocja tego wydawnictwa odbyła się dzisiaj w sądeckim ratuszu.

Wydarzenia, jakim będą 2 Sądeckie Targi Książki nie można przegapić

Jesteś zainteresowany udziałem w targach jako wystawca? Przyślij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Zapraszamy do kontaktu. Małgorzata Sitek, m.sitek@sadeczanin.info, tel. 18 475 16 31,
797-774-530

(i.michalec@sadeczanin.info) , fot. IM.Dziękujemy za przesłanie błędu