Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lutego. Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
10/12/2023 - 08:30

Co wspominamy? Tak Sądeczanie podsumowują 2023 rok [WIDEO]

Każdy zapamięta 2023 rok z innego powodu. Co było najważniejsze dla sądeczan? Zapytaliśmy ich o to podczas sondy ulicznej. Niektóre odpowiedzi były bardzo ciekawe. Sprawdźcie sami:

Koniec roku coraz bliżej

2023 rok zbliża się do końca. Już za niecały miesiąc pożegnamy go podczas Sylwestra. Grudzień to zawsze czas podsumowań. Każdy zapamięta ostatnie 12 miesięcy z innego powodu. Działo się w nich bardzo dużo!

Jakie było jednak najważniejsze wydarzenie całego roku? Zapytaliśmy o to mieszkańców podczas sondy ulicznej. Choć niektórzy nie wiedzieli na co powinni postawić, to innym odpowiedź przychodziła z dużą łatwością. 

Z czego 2023 rok zapamiętają mieszkańcy Nowego Sącza?

- Ciśnie mi się coś na usta, ale nie chcę tego powiedzieć - mówi jeden z naszych rozmówców. - Chyba urodziny. To było takie wydarzenie, które zapamiętam - twierdzi inna osoba. - W sumie to nie wiem, bo bardzo dużo było takich wydarzeń. Można chyba powiedzieć, że Pandora Gate - uważa młoda sądeczanka.

- Zdecydowanie najważniejszym wydarzeniem była zmiana władzy - dodaje spotkana przez nas na sądeckim deptaku kobieta. Wszystkie wypowiedzi znajdują się w materiale filmowym. ([email protected], wideo: Rafał Gajewski, montaż: Mateusz Pogwizd)Dziękujemy za przesłanie błędu