Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 września. Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego
10/10/2022 - 08:45

Nie tylko Kaczyński i inflacja. Co jeszcze rozbawiło lub wkurzyło sądeczan? [WIDEO]

Każdy z nas ma inne poczucie humoru. Denerwują nas także różne sprawy. Co w ostatnim czasie rozbawiło i wkurzyło sądeczan? Odpowiedzi na to pytanie udzielali podczas sondy. Niektórzy wspominali o prezesie Prawa i Sprawiedliwości, inni o inflacji. Posłuchajcie sami:

Często sytuacje, które zobaczymy lub o których usłyszymy rozbawią nas do łez czy też mocno wkurzą. Pamiętamy o nich wówczas jeszcze bardzo długo. Często dzielimy się tymi wrażeniami ze znajomymi.

Co jednak w ostatnim czasie rozbawiło i wkurzyło sądeczan? Zadaliśmy im to pytanie podczas sondy ulicznej. Odpowiedzi były bardzo różne. Żaden z nich nie wskazał na to samo.

- Niedawno rozbawił mnie ostatni odcinek „Mam Talent” – mówi nasz rozmówca. – Rozbawiła mnie ta inflacja, bo jakoś źle na mnie nie wpłynęła – dodaje kolejny. – Świetnie spędziłem czas z moim przyjacielem Jakubem. Bardzo dobrze się bawiliśmy i dużo się śmialiśmy – wyjaśnia inny z mieszkańców.

Wszystkie wypowiedzi znajdują się w materiale filmowym. ([email protected], wideo: Rafał Gajewski, montaż: Mateusz Pogwizd)Dziękujemy za przesłanie błędu