Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
20/12/2018 - 06:30

To nie były bzdety. Tak nam kazali napisać o sądeckim "Elektryku" [WIDEO]

- Napiszcie dziś o nas, bo to nie są bzdety, jutro się widzimy na stronach gazety - wyśpiewywali w redakcji "Sądeczanina" przebrani za kolędników uczniowie najlepszego technikum w całej Polsce, sądeckiego "Elektryka". Nie można o nich nie napisać. Ubawili nas do łez i wprawili w zdumienie swoimi aktorskimi i muzycznymi talentami.

Była rewelacyjnie grająca lachowska kapela z trąbkami i ze skrzypcami, był pasterz z gwiazdą, był i Żyd, dziad, anioł i baba z wąsami, która miała... małe perturbacje z wielkim biustem. Były tańce i śpiewy. Uczniowie sądeckiego "Elektryka, którzy wcielili się w rolę kolędników podbili serca całej redakcji. Ubawili nas do łez.

- Napiszcie dziś o nas, bo to nie są bzdety, jutro się widzimy na stronach gazety - brzmiała jedna z przyśpiewek, skierowanych do dziennikarzy "Sądeczanina". A więc dziś piszemy.

Ta wesoła, barwna gromada to uczniowie maturalnej klasy. Jakiej?

- Najlepszej - odpowiedzieli zgodnym chórem kolędnicy. - Czwartej E.

Czwarta E to klasa mechatroników. Chłopaki szykują się już do matury i za pasem studniówka. Jeszcze raz za kolędę dziękujemy. I życzymy sukcesów. Kiedy się chodzi do najlepszego technikum w Polsce, można być tylko prymusem, a potem dostać się na wymarzone studia.

[email protected] fot. Jm

Uczniowie sadeckiego "Eelkryka" dali czasu po kolędzie
Galeria


Dziękujemy za przesłanie błędu