Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 10 grudnia. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
08/04/2016 - 22:30

Walne PTT „Beskid”. Wojciech Szarota ponownie prezesem

W piątek (8 kwietnia) w sali obrad Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo - Wyborcze Oddziału "Beskid" Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego. Obradom przewodniczył prezes honorowy oddziału Maciej Zaremba.

Licznie zebrani członkowie PTT „Beskid”  wysłuchali sprawozdania merytorycznego i finansowego zarządu za lata 2013 – 2016 oraz udzielili absolutorium ustępującym władzom organizacji.
W wyniku nowych wyborów prezesem ponownie został wybrany Wojciech Szarota. To już jego czwarta kadencja.

Minione dziewięć lat prezesury Wojciecha Szaroty to wiele sukcesów organizacyjnych  i turystycznych Oddziału "Beskid" PTT, który w tym okresie uzyskał osobowość prawną, a następnie status organizacji pożytku publicznego. Zostało zorganizowanych wiele ekscytujących wakacyjnych wypraw w Alpy, Apeniny, na Bałkany, w góry Sierra Nevada i Alpy Francuskie, do Grecji i Macedonii, Hiszpanii, Włoch i Portugalii. Razem z prezesem Wojciechem Szarotą mogliśmy świętować dwa jubileusze - XX i XXV-lecie reaktywowania  oddziału.
 

Walne Zgromadzenie wybrało także nowy Zarząd, Komisję Rewizyjną, Sąd Koleżeński oraz delegatów na X Zjazd PTT, który odbędzie się 11 i 12 czerwca w Zakopanem. W skład nowego Zarządu weszli: Joanna Bogucka-Jurasović, Grażyna Gałda, Katarzyna Hejmej, Joanna Król, Jacek Kościółek, Władysław Łoboz, Łukasz Musiał, Józef Orlita , Stanisław Pałka i niżej podpisany.

Zbigniew Smajdor
Fot. PTT
 
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu