Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 15 kwietnia. Imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława
12/09/2016 - 11:20

Sądeczanka w The Voice of Poland. Zobaczcie jej występ!

Ewa Novel podczas tzw. przesłuchań w ciemno zakwalifikowała się do drugiego etapu talent show The Voice of Poland emitowanego w TVP2.

To nie pierwsza przygoda Ewy z telewizyjnymi programami typu talent show. Na początku roku wraz z zespołem Levi występowała w Must Be The Music, gdzie podczas pierwszego występu otrzymała cztery razy tak od jurorów. Teraz indywidualnie poszukała swojej szansy w The Voice of Poland.

– Emocje sięgały zenitu, ale jestem w programie The Voice of Poland! Jestem mega szczęśliwa! Trzymajcie kciuki za moje dalsze poczynania w programie! Dzięki za miłe słowa i wsparcie! – napisała Ewa Novel na swoim Facebooku.

Podczas przesłuchania Ewa Novel zaśpiewała piosenkę „Bust Your Windows” z repertuaru Jazmine Sullivan. Wykonanie bardzo spodobało się m.in. Natalii Kukulskiej i Marii Sadowskiej.

Co wiemy o Ewie Novel?

Ma 29 lat. Mieszka w Nowym Sączu, chociaż urodziła się w Chicago. Z zawodu jest pedagogiem, arteterapeutą, ale przede wszystkim wokalistką związaną z krakowską sceną muzyczną. Ewa Novel jest wokalistką w bluesowym zespole Levi, polsko-ukraińskim ShockolaD oraz tworzy autorski duet Novel & Wilk. Jest również tancerką w afrykańskim zespole Bazobanga. Ewa występowała dla zagranicznej publiczność m.in. w Niemczech, Austrii, Słowacji, Ukrainie i na Węgrzech.

(JB), fot. InstagramDziękujemy za przesłanie błędu