Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 13 lipca. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
07/03/2019 - 15:40

Seminarium o zdrowiu nie możesz przegapić. Jak było w ubiegłym roku?

Dużymi krokami zbliża się tegoroczna konferencja „O zdrowiu Sądeczan”, organizowana przez Fundację Sądecką przy wsparciu medialnym portalu i miesięcznika Sądeczanin.

Od 5 marca można także głosować w IV już Plebiscycie „Twój sądecki lekarz rodzinny” oraz „Przychodnia zdrowia przyjazna pacjentowi”, który jest integralną częścią wspomnianej konferencji.

Doroczne seminarium o zdrowiu cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem. Biorą w nim udział uznani eksperci w dziedzinie zdrowia i żywienia.

Podczas konferencji zdrowotnej można posłuchać prelekcji wygłaszanych przez autorytety z różnych dziedzin medycyny z całej Polski. Prelegentami są również przedstawiciele m.in. Ministerstwa Zdrowia, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Narodowego Funduszu Zdrowia.

Czytaj także: Już głosujemy w plebiscycie na najlepszego lekarza i najlepszą przychodnię

Uczestnicy seminarium mogą poszerzyć swoją wiedzę nie tylko o takich, czy innych schorzeniach, ale też o różnych aspektach funkcjonowania współczesnej medycyny.

Zapraszamy do udziału w Seminarium o Zdrowiu, które odbędzie się 28 marca br. w sali im. R. Sichrawy w Małopolskim Centrum Kultury „SOKÓŁ” w Nowym Sączu. Początek seminarium o godz. 10.

W jego trakcie zostanie rozstrzygnięty plebiscyt „Twój sądecki lekarz rodzinny” oraz „Przychodnia zdrowia przyjazna pacjentowi”.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z ubiegłorocznej edycji seminarium i plebiscytu.

[email protected], fot. IM., Film: Daniel Szlag.Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)