Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
04/03/2020 - 08:25

Poznajcie uczestników Przedszkoliady - najmłodszych sportowców na Sądecczyźnie

Orlen Przedszkoliada Tour to największy w Europie cykl imprez sportowych dla aktywnych przedszkolaków. W tegorocznej edycji, która odbyła się 3 marca br. w hali sportowej PWSZ, wzięły udział przedszkola z powiatu nowosądeckiego. Kibice wraz z rodzicami wspierali najmłodszych w rozgrywkach sportowych.

Orlen Przedszkoliada Tour 2020 zawitało do Nowego Sącza. Hala sportowa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej na ten dzień zmieniła się nie do poznania. Impreza odbyła się w dwóch turach - o godzinie 10 i 13.

Kangur - maskotka, która towarzyszy ekipie Orlen podczas sportowych wydarzeń - zapewnił wszystkim uczestnikom niemal dwugodzinną rozrywkę. Publiczność, rodzice i wychowawcy z sądeckich przedszkoli kibicowali swoim faworytom i dopingowali zafascynowanych przedszkolaków.

O rozgrywki sportowe i niepowtarzalną zabawę zadbali instruktorzy Przedszkoliady, piłkarze z klubu Sandecja Nowy Sącz, zawodnicy z Siatkarskiego Towarzystwa Sportowego Sandecja oraz liderzy Sądeckiego Towarzystwa Koszykarskiego.

Wtorkowa impreza sportowa rozpoczęła się od przedstawienia uczestników Przedszkoliady. Następnie dzieci zrobiły szybką rozgrzewkę pod okiem specjalisty, który zadbał o to, aby zabawa i rozgrywki były bezpieczne dla najmłodszych, którzy z niecierpliwością oczekiwali na pierwszą konkurencję. 

Dla najbardziej aktywnych przedszkolaków Kangur przewidział specjalne nagrody: dyplomy, medale i niespodzianki od organizatora imprezy, nad którą patronat honorowy objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda

[email protected], fot. KK

Poznajcie najmłodszych sportowców na Sądecczyźnie - uczestników Przedszkoliady
Fotorelacja


Dziękujemy za przesłanie błędu