Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 maja. Imieniny: Igi, Mamerta, Miry
13/01/2021 - 15:45

Nowa funkcja byłej gwiazdy Sandecji. Będzie szkolił młodzież w Dunajcu

Przed Grzegorzem Baranem, byłym znakomitym zawodnikiem Sandecji, nowe wyzwanie. Piłkarz został właśnie trenerem trampkarzy Dunajca Nowy Sącz. Jak poradzi sobie w nowej roli?

Grzegorz Baran to postać w Nowym Sączu świetnie znana. 38-latek od lipca 2015 roku był zawodnikiem Sandecji, dla której łącznie w I lidze i Ekstraklasie zagrał w 146 spotkań. Udało mu się w nich trzykrotnie pokonywać bramkarzy rywali. Po zakończeniu przygody piłkarskiej z "Biało-czarnymi" pełni funkcję dyrektora Akademii Sandecja.

Zobacz także: Sandecja wznowiła treningi. W klubie pojawiły się nowe twarze

Obowiązki te łączy z występami w czwartoligowym Popradzie Muszyna, który po rundzie jesiennej zajmuje 3. miejsce w czwartej lidzie. Teraz będzie jednak miał jeszcze jedno zadanie. Jak poinformował na swoim profilu facebook'owym Dunajec Nowy Sącz, Baran będzie trenerem drużyny w kat. Junior C, która występuje w Małopolskiej Lidze Trampkarzy. Zastąpi na tym stanowisku Kamila Gródka.

Zobacz także: Zmarł Andrzej Dorula. Nie żyje prawdziwa legenda Sandecji

Jak były defensywny pomocnik Sandecji poradzi sobie w nowej roli? Przekonamy się niebawem. Widzimy jednak jak wiele w jego życiu znaczy piłka nożna. Nawet po zakończeniu kariery piłkarza nie może bez niej żyć... (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: Archiwum sądeczanin.info).Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020