Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
25/08/2023 - 12:40

I Gala Pływacka w Nowym Sączu. Wszystkie dzieci z niepełnosprawnościami mile widziane

Dzieci i młodzież z różnego rodzaju niepełnosprawnościami mogą wziąć udział w I Gali Pływackiej. Organizatorzy zapewniają, że znajdzie się tutaj miejsce dla każdego. Wydarzenie odbędzie się 2 września.

Pływanie to bardzo popularny sport. Lubią go zarówno starsi, jak i nieco młodsi. Już 2 września czeka nas niezwykle interesujące wydarzenie. Szkoła pływania “You Can Swim” Szczepana Dziedzica oraz stowarzyszenie “Rodzin i przyjaciół osób w spektrum autyzmu AUtopozytywni” zapraszają na I Galę Pływackę dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami.

- Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, nie obowiązuje też wpisowe. Celem gali jest promocja sportów wodnych u osób ze wszystkimi niepełnosprawnościami, integracja i dobra zabawa. Nie będzie rywalizacji, bowiem każdy, niezależnie od ograniczeń z jakimi się mierzy, ma szansę na udział w wydarzeniu - informują organizatorzy.

Mile widziane są dzieci i młodzież z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Zarówno te, które potrafią, jak i nie potrafią pływać. Wszyscy zostaną tutaj odpowiednio docenieni.

Gala odbędzie się 2 września 2023 roku w sądeckim Hotelu Beskid przy ul. Bolesława Limanowskiego 1. Początek o godzinie 9. Zgłoszenia są przyjmowane do 29 sierpnia 2023 roku. Zapisywać można się TUTAJ.

Jak przekonują organizatorzy - “Pływać każdy może. Trochę lepiej lub trochę gorzej. Ale nie o to chodzi, jak co komu wychodzi…” ([email protected], fot.: Organizatorzy)

Patronem medialnym wydarzenia jest “Sądeczanin”Dziękujemy za przesłanie błędu