Czwartek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
09/07/2020 - 07:40

Grand Prix Nowego Sącza w squashu. Kto zgarnął złoto?

Na kortach Atena Sport Club Nowy Sącz zakończyły się rozgrywki Grand Prix nowego Sącza w squashu. Ostatni turniej wygrał Marek Smaga.

Po podsumowaniu wyników wszystkich ośmiu  turniejów wyłoniono mistrza całego cyklu, którym został właśnie zwycięzca ostatniego turnieju Marek Smaga, na drugiej pozycji uplasował się Rafał Danek, trzecie miejsce zajął Dariusz Dutka, a tuż za podium na 4 miejscu sklasyfikowani zostali wspólnie Mateusz Rakoczy i Łukasz Bodziony.

W rozgrywkach udział wzięło 32 zawodników, wśród których swoich sił spróbował również najmłodszy adept squasha w Nowym Sączu 7-letni Hubert Łukasik, natomiast najstarszym uczestnikiem zmagań był Władysław Malczak, 67-letni pełen wigoru i energii zawodnik.
Sponsorami zawodów są: FHU Bożena i Andrzej Danek, Atena Sport  Club, BNKO,pl. Patronat medialny nad rozgrywkami sprawuje Sadeczanin.info.