Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 29 maja. Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji
17/09/2020 - 14:45

Młode siatkarki Sandecji zwyciężyły w ogólnopolskim turnieju

Siatkarski STS Sandecja z rocznika 2008 zwyciężyły w ogólnopolskim turnieju w Nadarzynie. Dziewczyny udowodniły wysoką klasę - mówi ich trener, Mateusz Szlachcic.

W dniach 12-13 września w Nadarzynie odbywał się III Memoriał Janusza Grzyba, w którym wystąpiły młode siatkarski Sandecji z rocznika 2008. Turniej był mocno obsadzony, występowały w nim bowiem drużyny z całej Polski. Zostały one podzielone na dwie grupy, w każdej znajdowało się po sześć zespołów.

W turnieju w Nadarzynie STS Sandecja wystąpiła w następującym składzie: Adrianna Górowska, Justyna WojtaJagna WiśniewskaAnna ZaczykOliwia GomółkaZofia MałekEmilia Jurczyk. Trener – Mateusz Szlachcic. Sądeckie zawodniczki zaprezentowały się świetnie. W meczach grupowych straciły tylko dwa sety i awansowały do finałowej czwórki. Tam, również nie było na nie mocnych i po zwycięstwie w wielkim finale z miejscowym GLKS Nadarzyn, zapewniły sobie pierwsze miejsce w całym turnieju. Najlepszą zawodniczką została wybrana Justyna Wojta.

Zobacz także: Sądecki siatkarz z brązowym medalem Mistrzostw Europy!

W turnieju w Nadarzynie STS Sandecja wystąpiła w następującym składzie: Adrianna Górowska, Justyna Wojta, Jagna Wiśniewska, Anna Zaczyk, Oliwia Gomółka, Zofia Małek, Emilia Jurczyk. Trener – Mateusz Szlachcic.

Co o sukcesie mówi trener sądeckiej drużyny Mateusz Szlachcic? – Dziewczyny pokazały się z bardzo dobrej strony, pomimo tego, że mieliśmy ostatnio ograniczony dostęp do hali ze względu na panującą pandemię. Po raz kolejny po ubiegłorocznym sukcesie jakim było zwycięstwo w finałach wojewódzkich, udowodniły swoją klasę. Reprezentują wysoki poziom, a osiągnięty wynik podkreśla, że znajdują się w czołówce w skali Polski w swoim roczniku. (MP), fot.: STS Sandecja

Dziękujemy za przesłanie błędu