Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 1 grudnia. Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
21/11/2022 - 10:20

Kto wygra Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze - Francja, Argentyna? Zagłosuj

Mistrzostwom Świata 2022 w Katarze towarzyszy wiele kontrowersji. Za nami już ich oficjalne otwarcie. Kibice piłki nożnej zastanawiają się, kto tym razem zostanie najlepszą drużyną globu. Macie swoje typy? Zagłosujcie w naszej sondzie. Może to właśnie Wasze przewidywania okażą się prawdziwe.

Rozpoczęły się Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze

Rozpoczęły się Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze. W niedzielę odbyła się ceremonia otwarcia, po której gospodarze zmierzyli się z Ekwadorem. Zespół z Ameryki Południowej nie dał Katarczykom żadnych szans wygrywając 2:0. Był to najniższy wymiar kary.

Przed nami niemal miesiąc piłkarskich emocji. Mundial potrwa do 18 grudnia. Właśnie wtedy odbędzie się finał. We wtorek do gry przystąpi reprezentacja Polski, która zmierzy się z Meksykiem. W naszej grupie jest również Arabia Saudyjska i Argentyna.

Kto wygra Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze?

Faworytów do końcowego triumfu jest wielu. Jak zawsze w tym gronie wymienia się zespoły z Europy m.in. Francję, Anglię, Portugalię, Hiszpanię czy drużyny z Ameryki Południowej – Brazylię, Argentynę, Urugwaj. A może w tym roku mistrzostwo zdobędzie zespół, na który nikt nie stawia?

Kto według czytelników „Sądeczanina” ma największe szanse na końcowy triumf? Na razie prym wiedzia Argentyna, zaraz za nią plasuje się reprezentacja Francji. Która z reprezentacji triumfalnie wzniesie złoty puchar? Zachęcamy do głosowania w naszej sondzie. Być może własnie Wy okażecie się doskonałym typerami i wskażecie zwycięzcę. ([email protected], fot.: Эдгар Брещанов, CC BY-SA 3.0 GFDL, via Wikimedia Commons)

Aby zagłosować przejdź na następną stronęDziękujemy za przesłanie błędu