Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
25/02/2019 - 12:00

Zbliża się Seminarium "O zdrowiu Sądeczan". Zgłoś swojego lekarza i przychodnię

Wielkimi krokami zbliża się Seminarium „O zdrowiu Sądeczan”, które w tym roku już po raz ósmy jest organizowane przez Fundację Sądecką i portal Sądeczanin.info. Integralną częścią tego wydarzenia jest plebiscyt na najlepszą przychodnię i lekarza rodzinnego. Jeszcze tylko do 27 lutego można zgłaszać kandydatury. Nie zwlekaj! Już dzisiaj zgłoś swojego ulubionego lekarza i przychodnię.

Nieodłączną częścią Seminarium „O zdrowiu Sądeczan”, które w tym roku odbędzie się 28 marca, jest plebiscyt „Twój sądecki lekarz rodzinny” oraz „Przychodnia zdrowia przyjazna pacjentowi”.

Jeszcze tylko do 27 marca można zgłaszać kandydatury. Plebiscyt obejmuje swoim zasięgiem miasto Nowy Sącz oraz powiat nowosądecki. Ma na celu wyłonienie przez naszych czytelników najlepszego lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, który cieszy się największym uznaniem i szacunkiem pacjentów oraz przychodni, która jest najbardziej przyjazna dla pacjentów. Zgłoszenia można przesyłać do naszej redakcji za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego. Należy podać: imię i nazwisko lekarza oraz miejsca jego pracy. Prosimy o uzasadnienie kandydatury (odpowiednia rubryka formularza), a także o podanie nazwiska osoby zgłaszającej.

- Plebiscyt z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością – mówi Joanna Olchawa, koordynator projektu. - Otrzymaliśmy już kilka zgłoszeń i czekamy na kolejne.

Drugim etapem plebiscytu będzie głosowanie na zgłoszonych lekarzy oraz przychodnie, które rozpocznie się 5 marca i potrwa do 20 marca do godz. 16. Głosować można na trzy sposoby: poprzez smsy, formularz elektroniczny oraz kupony drukowane w marcowym miesięczniku Sądeczanina. Rozstrzygnięcie plebiscytu odbędzie się 28 marca podczas Seminarium „O zdrowiu Sądeczan”. Nie może Cię tam zabraknąć.

REGULAMIN

 

Kontakt do koordynatora projektu:
Joanna Olchawa
[email protected]
tel. 18 475-16-47
kom. 797 775 040

RG [email protected] Fot. arch. Sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu