Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 października. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
25/06/2019 - 22:40

Sandecja przeprowadziła badania. Sporo młodzieży na treningu

Piłkarze po powrocie z urlopów zostali poddani badaniom, które zrobiono aby wiedzieć, kto w jakiej obecnie jest dyspozycji. Z pierwszą drużyną trenuje sporo młodzieży.

Jaki jest cel przeprowadzania takich badań? - Dzięki nim każdy z naszych zawodników może poznać parametry pracy organizmu, ustalić progi przemian tlenowych, beztlenowych, a także strefy intensywności treningu. Reasumując jest to narzędzie niezbędne do tego, by odpowiednio przygotować się do nadchodzących rozgrywek - powiedział Miłosz Jańczyk z biura prasowego.

- Rozgrywki startują w ostatni weekend lipca, a wcześniej, bo dosłownie za tydzień zagramy pierwszy sparing. Naszym rywalem będzie krakowska Wisła - dodał.

Klub stawia na zawodników z własnych grup młodzieżowych. - Miło nam też poinformować, że wraz z pierwszym zespołem treningi podjęło kilku zawodników z naszych rezerw oraz z Akademii Sandecja. Konkretnie są to Wiktor Żołądź, Jan Kuźma, Mateusz Dara i Karol Matras - poinformował Jańczyk.

- Warto dodać, że już od pewnego czasu pod okiem trenera Tomasza Kafarskiego pracują Kamil Ogorzały, Szymon Tokarz, Wiktor Szewczak oraz Sebastian Wąchała. Do Nowego Sącza powrócił także Kacper Smoleń, który ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Zniczu Pruszków - podsumował.

([email protected]). Fot. SandecjaDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)